Gakgo 21 futbolcuyla İstanbul'da

Bordo-Beyazlı Temsilcimiz 3Gen Holding Elazığspor, TFF 3. Lig 2. Grup'un 12. Haftası'nda deplasmanda oynayacağı K. Bulvarspor maçı için İstanbul'a gitti

Gakgo 21 futbolcuyla İstanbul'da

TFF 3. Lig 2. Grup’un 12. Haftası’nda Kemerkent Bulvarspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Elazığspor, bu maç için 21 futbolcuyla İstanbul’a gitti. Havayoluyla İstanbul’a giden Bordo-Beyazlı kafilede; Mesut Saray, Bahattin Köse, Hakan Canbazoğlu, Metin Peker, Fatih Kıran, Burhan Arman, Murat Torun, Mehmet Eksik, Beykan Şimşek, Yiğit Kafkasyalı, Burak Yamaç, Berşan Yavuzay, Hasan Ekici, Hüseyin Turunç, Mehmet Ablay, Mert Altınöz, Mikail Koçak, Yağızcan Erdem, Cengizhan Akgün, Çağrı Yağız Yasak ve Ahmet Ertuğrul Öztürk” yer aldı.
Cumartesi günü saat 14.00’te Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı’nda oynanacak olan maçı Samsun Bölgesi’nden C klasman hakemi Yakup Bakır yönetecek.

PFDK’DAN 3.600 TL PARA CEZASI
Öte yandan Bordo-Beyazlı ekip, geçtiğimiz hafta oynanan Efeler 09 SFK maçında 6 futbolcusunun sarı kart görmesi ve takım halinde sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 3.600 TL para cezası yedi. Bordo-Beyazlılar ayrıca taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı ihtar cezası da aldı.

Gakgo 21 futbolcuyla İstanbul'da


23 ELAZIĞ FK-SİİRT İL ÖZEL İDARE
TFF 3. Lig 4. Grup’ta mücadele eden şehrimizin bir diğer profesyonel lig ekibi 23 Elazığ FK ise 12. haftada Siirt İl Özel İdare’yi konuk edecek. 26 Kasım Pazar günü saat 14.00’te Doğukent Stadı’nda oynanacak olan maçı Samsun Bölgesi’nden C klasman hakemi Gökhan Özbulut yönetecek.