Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları, Ulukent ve Doğukent Mahalle Sakinleriyle Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ulukent ve Doğukent Mahallelerini ziyaret etti.

Elazığ’ın Altyapısı Yenileniyor Çalışmalar Hızla İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin geleceğine yönelik en önemli yatırım olarak hayata geçirdiği altyapı yenileme projesi kapsamında başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Elazığ’ın Altyapısı Yenileniyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kronikleşmiş en önemli sorunu haline gelen altyapı sorununa neşter vuracak altyapı yenileme projesine start verildi.

Elazığ Belediyesi Sosyalhane Binasında Eğitimler Başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın 11 Ana Başlıkta 100 projesi arasında yer alan ve kısa süre içerisinde yapımı tamamlanarak hizmete sunulan Elazığ Belediyesi Sosyalhane Binasında eğitimler başlıyor.

Güneykent Sosyalhane Hizmete Sunuldu

Gerçekleştirdiği projelerle şehre değer ve vizyon katan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, projelerini birer birer hayata geçiriyor.

Başkan Şerifoğulları Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Gönül Belediyeciliği kapsamında mahalle ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları, Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları Zafran Mahallesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Zafran Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları: ‘Vatandaşlarımızla Her Fırsatta Bir Araya Gelmeye Özen Gösteriyoruz’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Aksaray ve Salıbaba Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek belediye çalışmalarıyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Elazığ’da Engelli Vatandaşlara Yönelik Bilgisayar Kursu

Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’nde ücretsiz olarak açılan kurslar, uzman hocalar eşliğinde eğitimlerine devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Hafta Sonu Mesaisi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere bir dizi inceleme ziyaretinde bulundu.

‘Doğa Dostu Bisiklet Yolları’ Projesinde Çalışmalar İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” projesinin çalışmaları kapsamında bisiklet yolu ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Elazığ İtfaiyesi Acil Çağrılara Verdiği Yanıt Hızı ile Türkiye'nin En İyileri Arasına Girdi

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, 112 Çağrı Merkezi'ne yapılan acil çağrıları yanıtlama hızı ile rekor kırdı.

İl Protokolünden Elazığ Esnaf Odaları Birliğine Ziyaret

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret ederek, oda başkanları ile bir araya geldi.

Tarihi Çarşıda Çalışmalar Hızla İlerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Ticaret Doğduğu Sokaklara Geri Dönüyor Projesi" kapsamındaki "Çarşı Mahallesi-Sakarya Caddesi, Belediye Sokak, Saray Cami Meydanı ve Belediye İş Merkezi Üstü Sokak Sağlıklaştırma Projesi"ne ilişkin yapım çalışmaları başladı.

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden ve yapılması planlanan belediye çalışmalarını yerinde kontrol etmek üzere inceleme gezisinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları, Kent Meydanı Projesinde Devam Eden Çalışmaları İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapı devam eden Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı projesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Altyapı Start Alıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şerifoğulları’nın “siyasi hayatıma mal olsa bile yapacağım” diyerek başlattığı Elazığ'ın içme suyu, yağmurlama ve kanalizasyon şebekelerinin tümüyle yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilen altyapı ihalesinin birinci kısmını Elazığlı firma Ziver İnşaat almış ve sözleşme imzalanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yapılan ikinci kısım altyapı ihalesini de yine Elazığ'ın başarılı altyapı firmalarından Alken İnşaat almıştı. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile Alken İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Altıngök arasında imzalanan sözleşme ile ikinci altyapı çalışmasının da startı verilmiş oldu.

Ebegem Eğitimleri Yeni Yerinde Devam Ediyor

Vatandaşların gelişimlerine ve istihdam edebilmelerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli yaş gruplarında yaz kursları düzenleyen Elazığ Belediyesi Ekonomi Geliştirme Merkezi (EBEGEM), eğitimlerini yeni yerinde sürdürmeye devam ediyor.

Alt yapı için imzalar atıldı

Elazığ Belediyesi ile Alken İnşaat arasında Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 2. Bölge Yapım İşi sözleşmesi imzalandı

Vali Dr. Toraman ve Başkan Şerifoğulları Muhtarlar Federasyonu’nu Ziyaret Etti

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Muhtarlar Federasyonu başkanlığına seçilen Gümüşkavak Mahallesi Muhtarı Ahmet Gül'e hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; esnaf, vatandaş ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan Sanat Toplulukları’ndan Başkan Şerifoğulları’na Ziyaret

“Türk Dünyasından Esintiler” konseri kapsamında Elazığ’a gelen Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı TÜRKSOY Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Bilal Çakıcı, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları’ndan Basın Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlandı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ömer İleri Elazığ Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere ilimize gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri, Elazığ Belediyesi’ni ziyaret etti.

Şehrin Kalbinin Attığı Saray Cami Çevresi Yenileniyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Ticaret Doğduğu Sokaklara Geri Dönüyor Projesi" kapsamında yer alan "Çarşı Mahallesi-Sakarya Caddesi, Belediye Sokak, Saray Cami Meydanı ve Belediye İş Merkezi Üstü Sokak Sağlıklaştırma Projesi"ne ilişkin çalışmalara başlanılıyor.

Başkan Şerifoğulları, 'Ticaret Doğduğu Sokaklara Geri Dönüyor' Projesinin Fotoğraflarını Paylaştı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 'Ticaret Doğduğu Sokaklara Geri Dönüyor" projesi kapsamında Kapalı Çarşı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı , Bakırcılar Çarşısı ve Sokak Sağlıklaştırma, Sakarya Caddesi, Saray Cami Meydanı, Belediye Sokak ve Belediye İş Merkezi üstündeki alanı kapsayan Sokak Sağlıklaştırma projelerinin fotoğraflarını paylaştı.

Kadim Şehir Harput, Yeni Bir Değer Kazanıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, tarih ve medeniyetler merkezi kadim şehir Harput’un gelecek vizyonuna yepyeni değerler kazandırmaya devam ettiklerini söyledi.

Başkan Şerifoğulları’ndan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Milletimizin cesaretiyle birlik ve beraberlik içerisinde tarihe altın harflerle yazdığı 15 Temmuz kahramanlık destanının 6. yıl dönümünde 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Ak Parti'de Bayramlaşma

AK Parti Elazığ İl Başkanlığında Kurban Bayramı nedeni ile bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Bayramlaşmada toplantısında konuşan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Kıymetli dava arkadaşlarım, bayramlar dini ve milli duyguların perçinleştiği birlik, beraberlik ve kardeşlik gibi duyguların doruğa ulaştığı aynı zamanda toplumun ve aile bireylerinin birbiriyle sıkı sıkıya sarıldığı müstesna günlerdir. Bu müstesna günde sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğumu ifade ediyor ve hepinizin bayramını ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.