Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Elazığ’a Çok Yakıştı

Seçim vaatlerinin yüzde 85’ini hayata geçiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin önemli bir eksikliği olan ve ‘şehre çok yakıştı’ diye tanımladığı engelsiz yaşam merkezi, dünya engelliler gününde hizmete açtı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Üniversite Öğrencilerine Ziyaret

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları, İnşa Çalışmaları Devam Eden Zabıta Karakolu ve Cemiloğlu Parkı'nda İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi incelemelerde bulundu.

Elazığlı Gençler! Bu Haber Sizin İçin...

Yapımı tamamlanan Elazığ Belediyesi E-spor Merkezi açılış için gün sayıyor.

Güneykent Mahallesine Minibüs Seferleri Başlıyor

Uzun bir süredir vatandaşların sorunu olan Güneykent Mahallesindeki ulaşım çözüme kavuştu. Yaşanılan sıkıntı için son noktayı koyan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman’ın talimatları ile 23 Kasım Çarşamba günü itibari ile 10 dakikada bir Güneykent Mahallesinde minibüs seferleri başlıyor.

Aktaş’tan Tam Not

Emniyet Genel Müdürü Hemşerimiz Aktaş, Elazığ Belediyesinin prestij projeleri arasında yer alan ve tamamlanma aşamasına gelen Cumhuriyet Meydanı ile 15 Temmuz Meydanı projelerini gezdi ve tam not verdi.

Emniyet Genel Müdürü Hemşehrimiz Aktaş, Cumhuriyet Meydanını Gezdi

Emniyet Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Mehmet Aktaş, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın vizyon projeleri arasında yer alan ve açılış için artık gün sayan Cumhuriyet Meydanı'nı gezerek Başkan Şerifoğulları'ndan proje hakkında bilgi aldı.

Toraman: ‘En Ucuz Toplu Taşıma Elazığ’da’

Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman, sürücülere kış lastiği uygulaması ve araçların kışlık bakımı konusunda uyarılarda bulunurken, haksız rekabetin önüne geçilmesi amacıyla belediyenin kendi toplu ulaşım ücretlerine zam yapması gerektiğini ifade etti.

Turizmde Sevindirici Gelişme

İlimizin turizm konusunda yeterli proje geliştiremediği, bu konu da bir eylem planının dahi olmadığı, var olan turizm potansiyellerinin sektöre kazandırılması noktasında hiçbir gayretin gözükmediğini, geçmiş valiler döneminde başlatılan projelerin yok sayıldığını sıklıkla dile getiriyoruz.

Fırat Hayvan Ürünleri Tedarik Ve Ticaret Merkezi İçin İmzalar Atıldı

Elazığ Belediyesi İle Elazığ Ticaret Borsası ortaklığında yapılacak olan Fırat Hayvan Ürünleri Tedarik Ve Ticaret Merkezi Projesi için imzalar atıldı.

Dijital Kütüphane İlk Yılında 175 Bin Ziyaretçi Ağırladı

Elazığ Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi, hizmete sunulduğu ilk yıl 175 bin ziyaretçiyi ağırlayarak önemli bir eğitim hizmeti gerçekleştirmeye devam ediyor.

Elazığ İl Protokolünden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Elazığ il protokolü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajları yayımladı.

Harput Musikisinin Usta İsmi Osman Bulut’a Vefa Programı Düzenlendi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında Harput musikisinin usta ismi Osman Bulut’a vefa programı düzenlendi.

Uganda Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yetkilileri Elazığ’da

Uganda Cumhuriyeti Hükümeti Devlet Büyükleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan Coğrafi Bilgi Sistemleri projesi hakkında bilgi almak üzere Elazığ’a geldi.

Elazığ Musikisinin Üstatlarından Osman Bulut’a Vefa

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın “Geçmişe Vefa İnsanımıza Değer” projesi kapsamında musiki çınarlarına düzenlediği vefa programları devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’nın Bir Projesi Daha Tamamlanıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın "Ticaret Doğduğu Sokaklara Geri Dönüyor Projesi" ile Elazığ ticaretinin nabzının attığı Çarşı Mahallesi ve çevresi yeniden şekilleniyor. Şehrin kimliği ve imajı açısından önemli kazanımlar sağlayacak olan projeye ilişkin çalışmalarda sona gelindi.

Cumhuriyet Meydanı Açılışa Hazırlanıyor

Şehrin uzun yıllardan bu yana beklediği meydan ve yer altı otoparkı projesinde sona gelindi.

Elazığ’da 19 Ekim Muhtarlar Günü Etkinliklerle Kutlandı

Muhtarlık müessesesinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri oluşturmak amacıyla kutlanan 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Elazığ’da bir dizi etkinlik düzenlendi.

Elazığ Belediyesi Kitap Fuarı Sona Erdi Kitap Fuarı On Binleri Ağırladı

Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde 8-16 Ekim tarihlerinde düzenlenen Kitap Fuarı, 150 bine yakın ziyaretçi ağırladı.

Başkan Şerifoğulları Kitap Dostlarıyla Buluştu

Elazığ Belediyesi tarafından Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde 8 Ekim tarihinde açılan Ulusal Kitap Fuarı, vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Çalışanların Zam Sevinci

Elazığ Belediyesi’nde görev yapan kadrolu işçilerin maaşlarına yüzde 45 oranında zam yapılması çalışanlar tarafından sevinçle karşılanırken Başkan Şerifoğulları’na şükran duygularını çiçek ve Türk bayraklı plaket takdim ederek dile getirdiler.

Cumhuriyet Meydanı ve Yer Altı Otoparkı Açılışa Hazırlanıyor

Başak MERAL GÜNDÜZ/Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte şehre kazandıracakları iki kent meydanı ve yer altı otoparkı çalışma sahalarını ziyaret etti.

Milletvekili Erol’dan Belediye Başkanı Şerifoğulları ve Meclis Üyelerine Teşekkür

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Kent Meydanı” olarak isimlendirilen alanın “Cumhuriyet Meydanı” olarak değiştirilmesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Üreten Kadınlardan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür

Başak MERAL GÜNDÜZ/Elazığ'da 'Hayme Ana Kadınlar Semt Pazarı' projesi, Hilalkent Sosyal Hizmet Binası'nda hizmet vermeye devam ediyor.

Fuara Yoğun İlgi

İlimizin en önemli kültür-sanat faaliyeti olan ve ilki 2017 yılında gerçekleştirilen sonra ise pandemi dolayısıyla iki yıl ara verilen Elazığ Belediyesi 4. Kitap Fuarı yoğun bir katılımla açıldı.

Elazığ’da "Kitap Fuarı" yoğun katılımla açıldı

Elazığ Belediyesi'nin organizasyonuyla düzenlenen 4. Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı.

Elazığ İl Protokolünden Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid Kandili dolayısıyla Elazığ il protokolü mesaj yayımladı. İşte il protokolünün mesajları.

Kitap Fuarı Heyecanı

Geçtiğimiz yıllarda dev çadırlarda düzenlenen ve pandemi nedeniyle 2 yıldır ara verilen Elazığ Belediyesi Ulusal Kitap Fuarı, bu yıl hizmete giren Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde kapılarını kitapseverlere açıyor. Kitapseverler, birbirinden ünlü yazarlarla buluşup söyleşi yapmanın heyecanını yaşayacak.

Karayolları Bölge Müdürlüğünün Taşınma Sürecinde Son Durum

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, meclis toplantısında Karayolları 8. Bölge Müdürlüğü’nün arsasının ne olacağı sorusuna cevap verdi. Başkan Şerifoğulları açıklamasında, “Arsa trampalarının gerçekleşmesi sonrasında çalışmalar hız kazanacak ve Elazığ’a vizyon katacak vizyon projelerimizden biri olacak" dedi.

Meydanın İsmi Değişiyor

Elazığ Belediye Meclisi ekim ayı toplantıları başladı. Toplantıya katılan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 29 Ekim Cumhuriyet bayramında Ahmet Aytar Kent Meydanı projesinin tamamlanarak, Cumhuriyet Meydanı adıyla hizmete açılacağını söyledi.