Elazığlı Esnaftan Alkışlanacak Hareket 

İsrail'in Gazze'deki katliamlarının ardından Elazığ'da esnaf olan bir vatandaş işletmesinde İsrail ürünü satmamaya karar verdi.

Elazığlı Esnaftan Alkışlanacak Hareket 

Elazığ’da bir oyun salonunun sahibi Deniz Erdem, İsrail’in Filistin’e uyguladığı saldırılara tepki göstererek, işyerinin camına “Bu mekânda Coca Cola içilmez” yazısı yazdı.
İsrail’in Filistin’de gerçekleştirdiği saldırılara Elazığ’da da tepkiler her geçen gün büyüyor. Kan akıtan katil devletin ürünlerini satmak istemediğini belirten oyun salonunu sahibi Deniz Erdem, iş yerinin girişine Bu mekânda ‘Coca Cola İçilmez’ yazısı yazarak, İsrail’in, Filistin’e uyguladığı saldırılara tepki gösterdi.

İŞ YERİM BATSA BİLE İSRAİL ÜRÜNÜ SATMAM
Türkiye geneli yapılan boykotlara herkesin destek olması yönünde çağrıda bulunan esnaf Erdem, “İsrail Devleti, çocuk, yaşlı, kadın demeden masum insanları öldürüyor ve bunu dünya izlemektedir. İsrail ürünlerini satmayarak boykot etme kararı verdim. İsrail mallarını satmıyorum. İş yerim batsa bile satmam eli kanlı İsrail ürünlerini. Herkes elini taşın altına bıraksın. Onlardan başka kimsenin ürünü yok mu? Kendi ürettiğimiz ürünler var. Bu boykotun ülkemiz genelinde yapılması lazım. Duyarlı vatandaşlar olarak boykota herkesin katılmasına davet ediyorum. ” dedi.

Elazığlı Esnaftan Alkışlanacak Hareket 
Elazığlı Esnaftan Alkışlanacak Hareket