Elazığ'da Bu Şirket İle Aboneliği Olan Hemen Okusun 1500 TL İadesi Bugünden İtibaren Başlayacak

Elazığ'da Bu Şirket İle Aboneliği Olan Hemen Okusun 1500 TL  İadesi Bugünden İtibaren Başlayacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Türk Telekom hat sahiplerini yakından ilgilendiren bir açıklama yapıldı. 31 Mart tarihine kadar 1500 TL’ye kadar para iadesi yapılacak. Akbank tarafından Türk Telekom kampanyası açıklaması geldi. Türk Telekom kampanyasına katılım sağlamak için 31 Mart tarihine kadar süre olacak.

Akbank tarafından dikkat çeken bir Türk Telekom kampanyası açıklaması geldi. Bankadan yapılan açıklamada, “1040TURKTELEKOM” davet koduyla ilk kez mobilden Akbanklı olanlara 1.500TL’ye varan nakit iade yapılacağı kaydedildi. Kampanyanın 18-31 Mart tarihi arasında geçerli olacağı bildirildi.

1500 TL’YE KADAR NAKİT İADE YAPILACAK
Yapılan duyuruda, “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak mobilden ilk kez Akbanklı olanlar, verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının / talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda aylık 500 TL’ye, 3 ayda toplam 1.500TL’ye varan nakit iade kazanacak.


AKBANK TÜRK TELEKOM KAMPANYASI AÇIKLAMASINDA ŞÖYLE DENİLDİ;
Kampanyadan 18 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez Akbanklı olanlar, vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının / talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik ödenen fatura tutarı kadar aylık maksimum 500 TL’ye, 3 ay boyunca toplam 1.500 TL’ye varan nakit iade kazanacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak ilk kez Akbanklı olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri yararlanabilecektir.

18-80 YAŞ ARASINDAKİ KİŞİLER İÇİN GEÇERLİ
Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti 18-80 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan 18-80 yaş arasında olan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan nakit ödül, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının verilmesi ve devamında faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 10 (on) iş gününde müşterilerin vadesiz TL hesaplarına nakit olarak Akbank tarafından tanımlanacaktır.


Vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak ödenen Türk Telekom faturaları için, aylık 500 TL’ye varan nakit iadeler, fatura tutarının 500 TL’yi geçmesi durumunda aylık en fazla 500 TL, fatura tutarının 500 TL’nin altında kalması durumunda ise ödenen fatura tutarı kadar müşterilerin vadesiz TL hesaplarına Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Müşterilerimiz birden fazla Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturasını otomatik olarak ödeyebilir, bu durumda toplam ödenen tutar dikkate alınacaktır.

TOPLAMDA 1500 TL’YE KADAR ÖDÜL KAZANILACAK
Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık en fazla 500 TL, toplamda en fazla 1.500 TL nakit ödül alabilecektir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturası için Mart ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren 

18.03.2024 – 31.05.2024 tarihleri arasında mobilden Akbanklı olup vadesiz hesabından ya da kredi kartından Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatı otomatik ödenen Akbanklı’lara nakit ödül iadeleri ilk otomatik ödeme fatura talimatlarının gerçekleşmesini takip eden ayın ilk 10 iş gününde vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır. Örneğin Mart ayında davet koduyla Akbanklı olan müşterilerin nakit iadesi,


Mart ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için Nisan ayının ilk 10 (on) iş gününde,

Nisan ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için Mayıs ayının ilk 10(on) iş gününde,

Mayıs ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise Haziran ayının ilk 10(on) iş gününde vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır.

Nakit ödüller müşterilerimizin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacaktır. Vadesiz hesabı uygun olmayan / vadesiz hesap sahibi olmayan müşterilerimize ödül verilemeyecektir.

İlk ay fatura talimatı verip koşulları sağlayan ancak sonradan iptal edip ilk ay faturası otomatik ödenemeyen müşterilerimiz için kampanya kapsamında nakit ödül iade işlemi yapılmayacaktır.

Fatura talimatı iptal edilmediği sürece kampanya dönemi kapsamındaki sonraki aylarda da kontrol devam edecektir.

Verilen otomatik fatura ödeme talimatlarının iptal edilmesi veya manuel ödenmesi (otomatik olarak ödenmemesi) durumunda kampanya kapsamında nakit ödül iade işlemi yapılmayacaktır.