Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şehitlerimiz İçin Taziye Mesajı: Geri Adım Atmayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak'ın kuzeyindeki hain saldırıda şehit olan askerlerimiz için taziye mesajı paylaştı. Terörü kaynağında kurutmada kararlı olduklarını vurgulayan Erdoğan, 'Emperyalistlere taşeronluk yapan kiralık katil sürüleriyle mücadelemizden kesinlikle geri adım atmayacağız' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şehitlerimiz İçin Taziye Mesajı: Geri Adım Atmayacağız
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Irak’ın kuzeyinde bölücü hainler tarafından gerçekleştirilen saldırılarda şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum.

Şehitlerimizin ruhu şâd, mekanları cennet, makamları âli olsun. Bölücü alçaklardan döktükleri kanın hesabı misliyle sorulmuştur ve sorulmaktadır. Terörü kaynağında kurutma stratejimizi uygulamayı son terörist de bertaraf edilene kadar kararlılıkla sürdüreceğiz.

Türkiye, ne pahasına olursa olsun Irak’ın veya Suriye’nin kuzeyinde bir terör yapılanmasına müsaade etmeyecektir. Emperyalistlere taşeronluk yapan kiralık katil sürüleriyle mücadelemizden kesinlikle geri adım atmayacağız. Hem eli kanlı caniler hem de bölücü örgüte destek verenler bölgemizin geleceğinde teröre yer olmadığını er ya da geç anlayacaklardır.

Sınırlarımız içinde ve dışında teröristlere nefes aldırmayan tüm güvenlik güçlerimize yüce Allah’tan muvaffakiyetler niyaz ediyorum. Allah kahraman askerlerimizi muzaffer eylesin."