Başkan Kaya'dan Açılışa Davet

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, makine parkına kazandırılan 22 yeni aracın açılış programına belde sakinlerini davet etti.

Başkan Kaya'dan Açılışa Davet
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Görevde bulunduğu 10 yıllık hizmet döneminde birçok projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Kaya, piyasaya borcu olmayan bir belediye devredeceklerini sözlerine ekledi.

Başkan Kaya'dan Açılışa Davet

Hizmete alınan araçların açılışının 10 Mart Pazar günü saat 12.30’da belediye garajında gerçekleşeceğini belirten Başkan Kaya, açılışa tüm halkımızın davetli olduğunu kaydetti.

Başkan Kaya'dan Açılışa Davet

TÜM GÜZELLİKLER AKÇAKİRAZ İÇİN OLSUN

Hizmete alınan araçlar için bir açıklama yapan Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya şunları söyledi:

“Güzel beldemiz Akçakiraz’ın gelişimine katkı sunmak adına tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte heyecanımızı ortaya koyduk. Bugün beldemizin her bir mahallesinde imzamızın olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. Ve bugünde 22 yeni aracı makine parkımıza dahil etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Bu araçlar Akçakiraz belde sakinlerimizindir. Araçlar belde sakinlerimize hizmet için kullanılacak ve beldemizin modern görünümüne katkı sağlayacaktır. Otobüs, greyder, kamyon, traktör, silindir ve sedan araçlardan oluşan 22 yeni aracın beldemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bu araçların alınmasında bizlere yetki veren tüm meclis üyelerimiz ve ekip arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Başkan Kaya'dan Açılışa Davet

BÜYÜK ÖZVERİYLE ÇALIŞTIK

Akçakiraz’da hizmetleri gerçekleştirirken büyük bir özveriyle hareket ettiklerini kaydeden Başkan Kaya, amaçlarının gök kubbede hoş bir sada bırakmak olduğunu söyledi. Başkan Kaya, 10 Mart Pazar günü saat 12.30’da belediye garajındaki açılış törenine tüm Elazığlıları beklediklerini ifade ederek sözlerini tamamladı.

Başkan Kaya'dan Açılışa Davet