Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

Elazığ TSO Başkan Adayı İdris Alan, düzenlenen toplantıyla yönetim kurulu üyelerini tanıttı.

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı İdris Alan, yönetim kurulu üyelerinin tanıtımı için basın toplantısı düzenledi.

İşte seçimleri İdris Alan'ın kazanması durumunda yönetimde yer alacak isimler:

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

1. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

MUSTAFA BALOĞULLARI

BURAK YOL

ALİ ERSİN ÖZSOY

NAHİT ÇAĞLAYAN

OĞUZ AŞUT

FETİ BAYRAM

TAŞKIN ÖZEL

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

2. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

ABDULAZİZ BAŞKAN

NİHAT AKIN KESKİN

KENAN ULAVUR

TUNCER ÖZTEKİN

ERTUĞRUL SADAK

ENES GÜL

EMRE KILIÇ

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

3.GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

GÜRKAN TALO

ABDULKADİR NAR

ABDULLAH HACIBEKİROĞLU

MUHİTTİN KORUCU

MUSTAFA MUAZ KILINÇ

ALİ YERKAZAN

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

4.GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

SEDAT KARATAŞ

MURAT DENİZ

MEHMET ERCAN

İSMAİL HAKKI YEŞİLKAYA

ABDULLAH DEMİR

ABDULLAH ÖZDEMİR

İBRAHİM AYAZ

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

5.GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

YAVUZ AKIN

MEHMET ATEŞ

FATİH ÜZEL

ÜMİT ER

EMRE KILIÇ

EMRE TUĞRUL

EMRE DOĞAN

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

6.GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

İDRİS ALAN

SİNAN PERDECİ

CİHAN EREZ

ÖMER SOLMAZ

MUSTAFA GÖNGÜR

CİHAN AKSAKAL

EBUEKİR BALTACI

AHMET GÜLÇEK

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

7.GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

AHMET YILMAZ

ERDAL AYTAÇ

YÜKSEL  ERCAN

FIRAT ATAŞSALAR

MEHMET KAYA BALKAYA

HAKKI GEYLANİ KİŞMAN

OKAN KILIÇ

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

8. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

SUAT KARATAŞ

AHMET FETİ YILMAZ

MEHMET SAYLAN

SEDAT YILDIZ

VEHBİ URHAN

DİREN BAŞAR ÇAKMAK

ABDULLAH ÇINAR

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

9. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

YILMAZ YEŞİLKAYA

AYDIN AKPINAR

HANİFİ GÜROL BULUT

BAYRAM YILDIRIM

ÖZKAN ALTINIŞIK

AHMET İNCE

ZAFER AKSUOĞLU

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

10. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

NURETTİN PARLAKYILDIZ

ÖMER FARUK AKBULUT

RAT GÜNAY

MUHAMMED FURKAN BAHÇECİ

VOLKAN CANPOLAT

İLTER GENÇ

SERKAN YILMAZ

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

11. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

MESUT SAĞLAMPINAR

SAİT UĞUR KÖSELİ

GÜRKAN BULUT

ALİ ERDEM

İBRAHİM ERSÖZ

HACI AHMET DOĞUÇ

HAKAN ÖZDEMİR

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

12. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

FEHMİ ORTAÇ

FAYSAL KIYAL

AYDIN ALTUNBAY

MEHMET DURSUN ELMACI

SAMİ DEMİRBAĞ

BİLAL ALPDOĞAN

NUMAN KORUCU

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

13.GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

ALİ DURUKSU

BARIŞ ERPOLAT

CAVİT ÇİÇEKÇİ

YUNUS GENÇ

GÖKHAN MURAT MUTLU

SERDAL KABUL

ERHAN GÜLER

Başkan Adayı Alan, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı

14. GRUP MESLEK KOMİTESİ ADAYLARI

İZZETTİN KARABULUT

NURULLAH YILDIZ

CİHAN NURKALEM

ERDEM ERBİL

TUBA DEMİRKIRAN

HAKAN KÜÇÜK

TANER DURMUŞ