Bahşi'den Kahramanlarımıza Tebrik Ziyareti

Memursen Elazığ İl Temsilciliği deprem felaketi sonrasında büyük bir özveri ile deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmalarına katılan Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'nün personeline tebrik ziyaretinde bulundu.

Bahşi'den Kahramanlarımıza Tebrik Ziyareti

Ziyaret esnasında bir açıklama yapan Memur Sen Elazığ İl temsilcisi İbrahim Bahşi "asrın felaketi olarak nitelendirdiğimiz bu büyük felaket sonrası hiç vakit kaybetmeden bölgeye intikal ederek arama kurtarmaya çalışmalarına başlayan Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanlarımızı tebrik ediyorum. Böyle zor bir günde fedakarlık yapıp, kendi ailesini bir kenara bırakıp, kendi can güvenliklerini hiçe sayarak, fedakarca, gece gündüz demeden enkaz üzerinde kurtarma çalışması yapan İtfaiye personelimiz bizlerin gururu olmuştur. 28 kişiyi enkazdan canlı çıkaran ekibimizi canı gönülden kutluyorum. İtfaiye müdürümüz İbrahim Halil Başgün, müdür yardımcısı ve aynı zamanda Bem-Bir-Sen başkanımız Mehmet Selim Nazırlı'nın şahsında tüm personelimizi tebrik ediyorum. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza da acil şifalar ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın." ifadelerini kullandı.

Bahşi'den Kahramanlarımıza Tebrik ZiyaretiBahşi'den Kahramanlarımıza Tebrik ZiyaretiBahşi'den Kahramanlarımıza Tebrik Ziyareti