Elazığ’da yoğun bakımda korona hastası kalmadı

Elazığ’da yoğun bakımda korona hastası kalmadı

Elazığ’da korona virüs (Covid-19) testi pozitif çıkan ve hastaneye yatırılan hastalardan 47’si taburcu olurken, yoğun bakımda hasta kalmadığı öğrenildi. Şu anda sağlık durumu iyi olduğu öğrenilen 10 kişinin tedavisinin sürdüğü, bugüne kadar şehir de 4 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

28 Nisan 2020 - 15:19

YOĞUN BAKIMDA HASTA KALMADI, TEDBİRLERE AYNEN DEVAM
 

Bu sayede kentte şuana kadar testi pozitif çıkan 61 kişi Fethi Sekin Şehir Hastanesi ile Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Kentte hastanede tedavi altına alınan hastalardan 4’ü yaşamını yitirdi, 47’si taburcu oldu, 10’unun ise sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin sürdüğü bildirildi.Ayrıca bugün itibariyle Korona virüs nedeniyle yoğun bakımda hiç hasta kalmadığı öğrenildi.
 

Vali Çetin Oktay Kaldırım başkanlığında yapılan toplantıda,şehir için alınan tedbir kararların bir süre daha aynı şekilde devam etmesi gerektiği kararlaştırıldı.
 

Bu haber 6251 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kasım MOLLA
    3 ay önce
    Allah için doğru söyleyin,onlar coronodan mi,yoksa mevcut hastalıklarından mı öldüler?Mevsimsel gribi alıp abartıp,ülkemin ekonomisini bitirdiler.Bu Deccaliyet projesine ne yazikki bizde teslim olduk.Ne bir Mümin,nede bir Türk duruşu gösteremedik.Gundemin peşinde sürüklenip ekonomimizi sıfırladık.Emeklilere yarım puan zam yapmayan hükümet,sadakayla insanları frenlemek istediğini,üzülerek seyrediyoruz. Bir an önce kendimize gelelim.Ey Müslüman Türk titre ve kendine dön.Ya ALLAH CC.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ŞAHLANIŞ HAMLESİ
ŞAHLANIŞ HAMLESİ
DEPREMLE YAŞAMAK
DEPREMLE YAŞAMAK