Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu Ziyaretlerini Sürdürüyor

31 Mart Yerel seçimlerine doğru Elazığ'da en güçlü adaylardan biri olarak çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Ankara'da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında yoğun bir ilgi ve coşkuyla karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu Ziyaretlerini Sürdürüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri aday tanıtım toplantısı, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın katılımıyla Ankara Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. Toplantıda, İstanbul, Ankara ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanları ile illerin belediye başkan adayları partililere tanıtıldı.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu'na Yoğun İlgi

ELAZIĞ’LILAR SEPTİOĞLUNU BAĞRINA BASTI

Ankara’da yaşayan Elazığlılar Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu’na hem program girişinde hem de program çıkışında yoğun ilgi gösterdiler. Birçok hemşerimiz Septioğlu ile fotoğraf çekilip başarılar diledi. Septioğlu ilgilerinden dolayı kendisini görmek isteyen hemşerilerine teşekkür etti. ‘ Farklı şehirlerde yaşayan hemşerilerimizin bakış açısı Elazığ’ımız için çok önemli, değişimleri, eksikleri belirgin şekilde görebiliyorlar. Kendi yaşadıkları şehirleri bir kıyas unsuru olarak kullanabiliyorlar. Farklı şehirlerde yaşayıp dernekleşen vatandaşlarımızla buluşmalarımızı, inşallah belediye başkanı olduğumuz dönemde de sıklaştırmamız lazım’ dedi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu'na Yoğun İlgi

“94 Ruhuyla Yeniden Başlıyoruz” sloganıyla düzenlenen tanıtım toplantısında Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı, 23. ve 24. Dönem Elazığ Milletvekili Faruk Septioğlu, başta hemşehrileri olmak üzere salonda büyük bir coşkuyla karşılandı.

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Septioğlu'na Yoğun İlgi

Geçtiğimiz Ocak ayında adaylığının açıklanmasının ardından süratle seçim çalışmalarına başlayan ve şehirde büyük bir ilgiyle çalışmalarını sürdüren Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, “Adalet çerçevesinde, hizmet odaklı ve ahlaklı belediyecilik şuuruyla, inançla yola çıktık. 31 Mart’ta inşallah hemşehrilerimizin desteğiyle şehrimiz için yeni bir dönem başlatacağız.” dedi.