Yazıkonak Ak Parti SKM'nin Açılışı Yapıldı

AK Parti Yazıkonak Seçim Koordinasyon Merkezi, parti teşkilatının katılımı ile açıldı. 

Yazıkonak Ak Parti SKM'nin Açılışı Yapıldı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Yazıkonak Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı. Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında konuşan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaz’a destek istedi.

Yıldırım, “Bu belde sakinlerinden ne elini çekti ne gönlünü uzak tuttu. Taziyenize geldi, düğününüze geldi, sevincinizi, derdinizi paylaştı ve ben her sorduğumda Aydın kardeşim belde de çalışıyor. Dolayısıyla bizlerde temel bir düstur vardır çalışana hakkını vereceksiniz. Madem çalışmışsa madem emek sarf etmişse sizde onu gerekli yere koymanız gerekir bizde hiç tereddüt etmeden Aydın kardeşimi Yazıkonak’a hediye olarak verdik” dedi. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, “31 Mart akşamı Elazığ’da büyük bir başarıya imza atacağız” dedi. Açıkkapı, “İnanıyorum ki Yazıkonak ve Elazığ bu kadrolara sahip çıkacak. 31 Mart akşamı Elazığ’ın bütün ilçelerinde bütün beldelerinde ve özelde Yazıkonak’ta öyle bir oy vereceksiniz ki 31 Mart akşamı Aydın Ayaz diyeceksiniz ve Belediye Başkanlığımızı ona hediye edeceksiniz” dedi. 

Yazıkonak Ak Parti SKM'nin Açılışı Yapıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, sağlık yatırımlarına değinerek; “Siz seçeceksiniz biz Aydın Ayaz’ın arkasında Yazıkonak için dimdik ayakta duracağız” Dedi. Keleş, “Şimdi bir seçime giriyoruz 31 Martta bir seçime gireceğiz biz Aydın Ayaz başkanımla yürüyeceğiz, siz seçeceksiniz biz Aydın Ayaz’ın arkasında Yazıkonak için dimdik ayakta duracağız.

O yüzden işimiz çok böyle alkışlamakla olmaz ne yapacağız 31 Mart akşamına kadar durmayacağız, bütün kapıları çalacağız bütün elleri sıkacağız, gönüllere gireceğiz, küskünleri barıştıracağız, sevmeyenleri sevdireceğiz ve 31 Mart akşamı Aydın Ayaz’ı Yazıkonak Belediye Başkanı yapacağız” dedi. 

Belde halkına seslenen AK Parti Yazıkonak Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaz’da, Yazıkonak’a hizmet etmek için yola çıktığını belirterek destek istedi. 

Yazıkonak Ak Parti SKM'nin Açılışı Yapıldı

Ayaz, “Biz bu yola çıkarken değerli büyüklerimiz de söyledi ben yok biz varız. Biz bu düstur ile Yazıkonak’ımıza hizmet için yola çıktık biz sizlere belediye başkanı olmaya değil hizmetkar olmaya aday olduk. Gönüller kazanacağız her kapıya gideceğiz, her eli tutacağız her göze temas edeceğiz her gönüle gireceğiz 31 Mart akşamı sandıkları patlatacağız sizlerle birlikte. İlk meclis toplantımızda ulaşım hizmetlerini çözmek için karar alacağız. Büyük otobüsler yine gelecek, ulaşımdaki hizmetimiz tekrar çözülecek.

Bizden sonra takipsizlikten dolayı bakın mezarlık yerimiz yok şuan, orayı tekrar çözeceğiz mezarlık binamızı koyacağız tüm vatandaşlarımızın kabrini tekrar hizmete sunacağız. 1 Nisan sabahı ilk derdimizden biri de merkez mahallemizdeki okula derhal yıkım kararı ve inşası başlayacak.

Yazıkonak Ak Parti SKM'nin Açılışı Yapıldı

Birer tanede Yenibağlar ve Sanayi mahallerimize ortaokul sözümüz var. 1 Nisan’dan sonra İŞKUR İl Müdürlüğümüz ve Genel Müdürlüğü’nün kapısını aşındıracağız sayın vekillerimizden de Yazıkonak’a kadro açmalarını talep edeceğiz. Dar gelirli ailelere ayni ve nakdi yardım desteğimiz olacak” dedi. Konuşmaların ardından seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.