Whatsapp'a Herkesin Beklediği Yenilik Geliyor!

WhatsApp, kullanıcılarının deneyimlerini sürekli olarak iyileştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. Bu çerçevede, Android için yayımlanan 2.24.4.3 Beta güncellemesi ile birlikte uygulamada dikkat çeken bir yenilik sunulacak. Yeni beta sürümünde, sohbet sabitleme sınırının artırılıyor.

Whatsapp'a Herkesin Beklediği Yenilik Geliyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

WhatsApp kullanıcıları için büyük önem taşıyan sohbet sabitleme özelliği, uzun bir süredir platformda aktif. Ancak, şimdiye kadar kullanıcılar en fazla 3 sohbeti sabitleme sınırıyla karşı karşıya kalıyordu. Yeni beta güncellemesiyle birlikte, bu sınırın 5'e yükseltilmesi planlanıyor. Bu sayede, kullanıcılar için daha fazla sohbetin üst sıralarda tutulması mümkün hale gelecek.

WhatsApp'ın bu yeni özelliği, sık sık mesajlaşan ve birden fazla grup sohbetini yönetmek zorunda olan kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayacak. Artık, önemli sohbetleri daha rahat bir şekilde üst sıralarda sabitleyebilecek ve gelen yeni bildirimleri kaçırsalar bile, önemli sohbetlere kolaylıkla erişebilecekler.

Şu an için geliştirme aşamasında olan bu özellik, gelecek güncellemelerle tüm WhatsApp kullanıcıları için aktif hale getirilecek. WhatsApp'ın kullanıcı deneyimini iyileştirmeye yönelik bu adımının, uygulamanın nasıl kullanıldığı üzerinde önemli etkileri olması bekleniyor. WhatsApp'tan gelecek yeni bilgilendirmelerle birlikte, bu özelliğin nasıl bir kullanıcı deneyimi sunacağını daha net bir şekilde görebileceğiz.