Veli Aksu'dan Hakimiyet'e Ziyaret

Kübra Kabukçu/ KURS DER Başkanı Veli Aksu ve KURS DER Başkan Yardımcısı Eralp Sarıkamış Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti. 

Veli Aksu'dan Hakimiyet'e Ziyaret

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret eden Aksu, “Tarafsız ve özgür basın, demokratik bir ülkenin vazgeçilmez unsurlarından biridir.”dedi. 
Aksu sözlerine şöyle devam etti:“ Demokrasimizin en temel unsurlarından olan değerli basın mensuplarımız; basın ahlak kuralları doğrultusunda, toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel görev sayarak, ilimiz ve ülkemizin dört bir yanında kamuoyunu doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirmekte, yaşanan olayları tarafsız bir şekilde halkımıza aktararak vatandaşlarımızın doğru ve eksiksiz bilgi almalarını sağlamaktadırlar. 
Gece-gündüz, yaz-kış demeden en zor şartlarda görevlerini büyük fedakârlıkla yerine getiren değerli basın mensuplarımız halkımızın talep ve beklentilerini ve yaşadığı sıkıntılarını dile getirerek, sıkıntıların çözümünde de çok önemli rol oynamaktadırlar. Bizlere doğru bilgi aktarma çabası ile mesleğini icra eden, doğru ve anlık bilgileriyle halkımızın haber almasını sağlayan gazetecilerimize ve tüm basın mensuplarımıza bu zorlu görevlerinde üstün başarılar diliyorum. 
Ayrıca ilimizdeki ve bölgemizdeki yaşanan olaylardan ve meydana gelen gelişmelerden an be an haberdar olmamızı sağlayan gören gözümüz, işiten kulağımız değerli yerel basınımıza şükranlarımı sunuyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Bu duygu ve düşünceler ile tüm basın mensuplarımızın, “Çalışan Gazeteciler Günü”nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken hayatlarını kaybeden basın mensuplarımızı rahmetle anıyor, tüm basın çalışanlarına en kalbi duygularımla sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi. 
Ahmet Toprak ise KURS DER Başkanı Veli Aksu’ya ve Başkan Yardımcısı Eral Sarıkamış'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.