Ünlü Sanatçı Onur Akın Elazığ'a Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un öncülüğünde Ünlü Sanatçı Onur Akın, 11 Mayıs'ta Elazığ'da konser verecek. Konser Halk TV'de canlı yayınlanacak.

Ünlü Sanatçı Onur Akın Elazığ'a Geliyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ’da sağduyu içerisinde tamamlanan ancak büyük bir stres ve yorgunluğa neden olan seçimlerin tamamlanmasının hemen ardından kulakların pasını atacak ve şehirdeki stresi azaltacak hamle Gürsel Erol’dan geldi. Milletvekili Erol’un öncülüğünde Türkiye’nin sevilen sanatçısı Onur Akın, Elazığ’da görkemli bir konser verecek.

Bayram sonrası havaların ısınmasıyla birlikte Elazığlılar hem stres atacak hem de muhteşem bir konserle yaza merhaba diyecek. 
11 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00'da Perşembe Pazarı, kapalı pazar yerinde gerçekleştirilecek olan konser Halk TV’de yayınlanan Serhan Asker’in sunduğu “Görkemli Hatıralar” programında canlı olarak yayınlanacak.

Yine Gürsel Erol’un girişimleriyle TBMM Çevre Komisyonu’nda bulunan CHP’li Milletvekilleri de Elazığ’a bu tarihte Elazığ’a gelerek etkinliklere katılıp halkla buluşacak.

Ünlü Sanatçı Onur Akın Elazığ'a Geliyor