Taekwondo İl Şampiyonası başladı
110 sporcunun katıldığı Taekwondo İl Şampiyonası Elazığ'da başladı
2022-2023 yılı okul sporları faaliyet programında yer alan Teakwondo Yıldızlar/Gençler il şampiyonası müsabakaları 110 sporcunun katılımı ile Yakup Kılıç Spor Salonu’nda başladı.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “Okul sporları faaliyet takviminde yer alan Taekwondo Yıldızlar/Gençler il şampiyonası müsabakaları kapsamında Taekwondo Yıldızlar/Gençler müsabakaları başlamıştır. Müsabakalar da mücadele eden sporcularımıza başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.
![Taekwondo İl Şampiyonası başladı](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/tekvando-1_1673345380_Bepxdt.jpg)
![Taekwondo İl Şampiyonası başladı](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/tekvando-2_1673345380_cpVE6Y.jpg)
![Taekwondo İl Şampiyonası başladı](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/tekvando-3_1673345381_Kz2tF7.jpg)
![Taekwondo İl Şampiyonası başladı](https://i.elazighakimiyethaber.com/c/60/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/tekvando-4_1673345382_OBWsen.jpg)