Samimiyetin ve Emeğin Zaferi

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin sonuçlarına göre, Elazığ'da AK Parti'nin belediye başkan adayı ve mevcut başkan Şahin Şerifoğulları yüzde 38,01 oranında oy alarak seçimi kazandı. Yaşanan zaferin ardından Şahin Şerifoğulları, Cumhuriyet Meydanı'nda binlerce vatandaşa seslendi.

Samimiyetin ve Emeğin Zaferi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İkinci kez Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları'nın zaferini binlerce kişi coşkuyla kutladı. Elazığ’da Ak Parti Şahin Şerifoğulları ile kazanırken, Cumhuriyet Meydanı'nda binlerce partili bu zafere ortak oldu.

Samimiyetin ve Emeğin Zaferi

“BU ZAFER, SAMİMİYETİN VE EMEĞİN ZAFERİDİR”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yaptığı konuşmada “ Sizlerin desteği ve dualarıyla gerçekleşen büyük bir zaferin coşkusunu yaşıyoruz. Bu zafer Elazığ’ımızın zaferidir. Bu başarı geleceğimizin zaferidir. Bu zafer, birlik ve beraberliğimizin zaferidir. Bugün aziz şehrimizin zaferini kutluyoruz. Bu zafer, birlikte çalışmanın, ortak hedeflere doğru ilerlemenin ve geleceğe olan inancımızın bir ifadesidir. Bu zafer beş yıldır ortaya koyduğumuz samimiyetin, emeğin ve bu şehrin yarınlarına dair kurduğumuz hayallerin ve bu hayalleri bir bir gerçekleştirmiş olmanın ifadesidir” dedi.

Samimiyetin ve Emeğin Zaferi

ŞERİFOĞULLARI: “KAZANAN ELAZIĞ OLDU” 

Bugün artık hangi siyasi partiye oy vermiş olursa olsun kazananın Elazığ olduğunu vurgulayan Şerifoğulları, “Şimdi önümüzde çok daha büyük bir sorumluluk var. Önümüzdeki beş yıl boyunca şehrimizin daha yaşanabilir, daha huzurlu ve daha gelişmiş bir düzeye taşımak için canla başla ve daha da önemlisi ilk günkü aşkla çalışma zamanıdır. Her bir hemşehrimizin yaşam kalitesini artırmak, altyapısı ve üst yapısıyla bölgede lider bir şehir olmak için gecemizi gündüzümüze katma vaktidir. Bunu geçtiğimiz beş yılda birlikte omuz omuza başardık. Yine başaracağız. Çünkü biliyoruz ki birlikte hareket ettiğimiz sürece, ulaşamayacağımız hiçbir hedef yoktur. Birlikte el ele vererek, daha güçlü bir gelecek inşa edeceğiz. Hemşehrilerimizin bize ve partimize olan güven ve teveccühüne layık olmak için durmadan ve yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Destekleriyle bize güç veren bu aziz makama bizleri yeniden layık gören çok değerli hemşerilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.  

Samimiyetin ve Emeğin Zaferi

TEŞKİLATLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Seçim sürecinde destek veren herkese teşekkür eden Başkan Şerifoğulları:“Ve elbette bizlere yeniden bu aziz şehre hizmetkâr olma görevini veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz şükranlarımı arz ediyorum. Seçim çalışmalarımızın başladığı günden itibaren şahsıma ve partime destek ve teveccühlerini esirgemeyen aziz hemşehrilerim başta olmak üzere, birlikte omuz omuza çalıştığımız, sayın milletvekillerimize, Sayın İl Başkanımıza, Sayın merkez İlçe Başkanımıza, Sayın Kadın kolları Başkanımıza, Sayın Gençlik Kolları Başkanımıza, belediye meclis üyelerimiz ve adaylarımıza, sandık kurullarımızda görevli üyelerimiz ve müşahitlerimize, kısaca birlikte yürümekten ömrümün sonuna dek onur duyacağım teşkilatımızın her kademesinde bulunan tüm dava ve yol arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli başkan ve üyelerine, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, maddi ve manevi olarak yanımızda olan tüm gönül dostlarımıza, kıymetli basın mensuplarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Belediye Başkanlığı seçiminde birlikte yarıştığımız diğer partilerin adaylarına da teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Samimiyetin ve Emeğin Zaferi

İLK GÜNKÜ AŞK VE HEYECANLA YOLA REVAN OLUYORUZ

Şerifoğulları, “Belediyeciliğin gerçek adresi olan AK Partimizin vizyonundan aldığımız ilhamla, Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu ile kentsel dönüşümden altyapıya, istihdam ve kalkınmadan ulaşıma, çevresel yatırımlardan tarih ve medeniyetimizin ihyasına, sosyal projelerden kadınlarımıza, yarınlarımızın teminatı gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik insanımızı merkeze alan projelerimizle yeniden ilk günkü aşk ve heyecanla yola revan oluyoruz.  Beş yıl önce bu şehre ve siz kıymetli hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri bir bir tutmuş olmanın huzuruyla seçim süreci boyunca şehrimizin her mahallesinde, her sokağında sizlerle bir araya geldik. Rabbime hamdolsun ki kapılarına ve gönül hanelerine konuk olduğumuz her bir hemşehrimiz bizleri muhabbetle ağırladılar, dualarıyla uğurladılar. “dedi. 

Samimiyetin ve Emeğin Zaferi

KADİM MEDENİYETİMİZİN İHYASI İÇİN AŞKLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Elazığ’ı şanına  yakışır bir geleceğe hazırlayacaklarını ifade eden Başkan Şerifoğulları:“Her bir hemşehrimizle ahdimiz var, bizi biz yapan birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarımızla bu aziz şehri şanına yakışır bir geleceğe hazırlayacağız. Şimdi, Yeni Yüzyılda Elazığ Vizyonu ile bir kez daha şehrimiz için çok daha güzel bir hikâye yazma zamanı diyoruz. Şimdi her zamankinden daha fazla çalışma zamanı diyoruz. İnsanımızın huzur ve güven içinde yaşadığı bir şehir için, Bu şehirde yaşayan her bir vatandaşımıza adil bir hizmet sunmak için Kalkınmış, bölgesinde lider konuma yükselmiş bir Elazığ için değerleriyle güçlü bir Elazığ için ve elbette kadim medeniyetimizin ihyası için aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz ve şehrimize kazandıracağımız nice hayallerimiz var” diyerek konuşmasını sonlandırdı.