Özgür Özel Elazığ'da Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sürekli kendilerini polemiklere çekmeye çalıştığını ifade eden CHP Genel Başkanı Özgür Özel 'Milletin derdi Dem değil milletin derdi zam zam zam' dedi.

Özgür Özel Elazığ'da Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu

Bir dizi ziyaretler kapsamında Elazığ’a geldi. Özel, Elazığ Havalimanı’nda kendisini karşılayan partililere seslendi. Özel yaptığı konuşmada “ Buradan bir kez daha  Recep Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum. Sürekli polemik yapmak istiyor. Sürekli kavga çıkarmak istiyor. Sürekli olmadık yalanlarla iftiralarla partimizi bir araya getirmek istiyor. İstiyor ki onunla kavga edelim. Erdoğan, bizim kavgamız yoksullukla, açlıkla insanların düştüğü durumladır. Türkiye’de büyük bir ekonomik kriz vardır. Sen başta emekliler olmak üzere emekçileri ve emeklileri büyük sıkıntı içinde bıraktın. Elazığ’dan sesleniyoruz Erdoğan milletin derdi Dem değil milletin derdi zam zam zam. Tutturmuş bir Dem Dem.  Cumhuriyet Halk Partisi ayrı bir parti o söylediği Dem Parti ayrı bir parti.

Bize ziyarete geldiler dedik ki ne görüyorsanız burada açık açık gözünüzün önünde. CHP’nin milletin görmediği hiçbir anlaşması hiçbir angajmanı hiç kimseyle bir ilişkisi yok. Herkes gözler önündedir. Ancak tutturmuş bir Dem, Dem’i bırak da zama bak. 10 bin TL yaptığın emekli maaşı kimseye yetmiyor. Önce sen emekliye en az bir asgari ücret ver. Ondan sonra gel sen bizimle uğraş. Bana diyorsun ki ‘ Özgür Efendi’ efendiliğimi bozmadan sana sesleniyorum. Millet aç millet yoksul en düşük emekli maaşını asgari ücret yapmadan karşıma gelme seninle muhatap olmuyorum. Hep birlikte çalışıp 31 Mart’ta önemli bir başarı elde etmek istiyoruz. Elazığ’da 31 Mart için adayımız son derece çalışkan, son derece yakışıklı, Elazığ’a yakışır partimizin önceki dönem il başkanımıza sahip çıkmanızı istiyorum. Nisan ayında Elazığ Belediyesi’ne bir acı kahvenizi içmeye gelmek istiyorum. Belediyeyi kazanın, hep birlikte gelelim. Elazığ Belediyesi'ni bir partinin belediyesi olmaktan çıkartıp, Elazığ’ın belediyesi yapalım. O güne kadar hepinize başarılar diliyorum. Elazığ Belediyesi'ni kazanacağız ve tarih yazacağız” şeklinde konuştu.