Kültür'e Kadın Muhtar

31 Mart yerel seçimleri öncesinde belediye başkanlığı yanında muhtarlık için de adaylar çalışmalarına başladılar.

Kültür'e Kadın Muhtar
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bu seçimlerde kadın adayların var olduğunu görmek ve mahallelerine kadın duyarlılığı ve hassasiyeti ile bakılmasının öncelediğini görmek mahalle sakinlerinin de bekledikleri bir adım.

Kendi ikamet ettiği mahallesine muhtar olarak katkı sunmayı hedefleyen ve bu amaçla ilk adımını atan kadın muhtar adaylarından biri de meslektaşımız Gülşah Altaş.

Yıllardan beri bu şehirde yaşayan, mesleği itibarıyla şehrin sorunlarını, çözümde tıkanan noktaları ve bunun çözüm yollarını çok iyi bilen Gülşah Altaş’ın Kültür Mahallesine muhtar olarak önemli katkıları olacak.

Mahalleli tarafından sevilen, kadınlar başta olmak üzere tüm mahalle sakinleriyle birebir diyaloğu olan, mahallesinden ve sakinlerinden haberdar olan Altaş, Kültür mahallesinin büyük bir aile olması yönünde çalışmalar yürütüyor.

Kültür Mahallesi sakinleri de bu farkı görüyor ve gazeteci kimliği ile hemen her biriyle bizzat tanıştığı kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri ile birçok problemi kolaylıkla çözeceğine inandığı Gülşah Altaş’a destek veriyor.

Mahallesine hizmet amaçlı çıktığı bu yolda meslektaşımız Gülşah Altaş’a başarılar diliyoruz.