Karakoçanlı İşadamları Düzenlenen Toplantıda Bir Araya Geldi

Eğitimci yazar Sabri Ağaoğlu tarafından organize edilen kahvaltı programında Karakoçanlı iş adamları ile bir araya gelindi.

Karakoçanlı İşadamları Düzenlenen Toplantıda Bir Araya Geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AĞAOĞLU: AYDA BİR, BİR ARAYA GELMEK İÇİN BAZI KARARLAR ALACAĞIZ 
Düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Eğitimci - Yazar Sabri Ağaoğlu, “Toplantımızın amacı bir araya gelmek, Karakoçan ile sorunları dinlemek, iş adamlarımızın içinde bulundukları karşılıklı sohbet ederek dile getirmek ve yardımcı olmak amacıyla bir toplantı yaptık. Tüm değerli Karakoçanlı hemşehrilerime hoş geldiniz diyorum, kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra zaman zaman bir araya geleceğiz. Hatta ayda bir, bir araya gelmek için bugün bazı kararlar alacağız” ifadelerini kullandı.

HACIBEKİROĞLU: ZAMAN ZAMAN BİR ARAYA GELMEKTE FAYDA VARDIR 
Saadet Partisi Eski İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ise, “Bu dayanışmalar çok güzel sosyal münasebetlerdir. Zaman zaman bir araya gelmekte fayda vardır. Hem birbirinizle hasret gideriyorsunuz hem birbirinizden haberdar oluyorsunuz, birbirinizin halini hatırını soruyorsunuz. Bu vesile ile bu toplantıya vesile olan hocama özellikle teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 

YAŞA: AMACIMIZ BİR ARAYA GELMEK 
Karakoçanlılar Dernek Başkanı İlhami Yaşa, “Amacımız Sabri Bey’in dediği gibi kaynaşmak, bir araya gelmek, iş adamlarımızın sıkıntılarına, problemlerine çözüm üretebilirsek, sohbet etmek, tanışmak, kaynaşmak. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Belki de daha geniş katılımlı zaman zaman başka arkadaşların da bir araya gelebileceği bir platform oluşturabiliriz ama biliyorsunuz pandemi sürecinde böyle geniş katılımlı toplantıların yapılması da çok uygun değil” dedi.

YILDIZ: TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR EDİYORUM 
Eczacı Ahmet Yıldız, “Bu organizasyonu sağlayan değerli hocamıza Sabri Bey’e teşekkür ediyorum. Katılan tüm değerli hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Zaman zaman buna benzer bir araya gelmelerin, toplantıların olmasını arzu ediyorum. Tüm katılımcılara teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” diye konuştu.(Bülten Haber) 


 

Bakmadan Geçme