İYİ, Bir İyilik Yapsın

Milletvekillerinin para ile satıldığı, genel başkan ve yakınlarının banka hesaplarının kontrol edilmesine yönelik İyi Parti'den istifa eden bir milletvekilinin beyanları ve aralarında Koray Aydın ve Cihan Paçacı'nın da bulunduğu 10 milletvekilinin daha istifa edeceği iddialarının ayyuka çıktığı İyi Parti, bu gerçeği örtmek için farklı konuları gündeme getirmeye çalışıyor.

İYİ, Bir İyilik Yapsın
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İYİ Parti'ye yönelik planlı bir saldırı olduğunu savunan Genel Başkan Meral Akşener, "Oteli olan polis müdürleri var. O otellerde fuhuşun ötesi öksüz kızlar çalıştırılıyor. Bunlara karşı olduğumuz için, bunlara göz yummadığımız için İYİ Parti'ye psikolojik harp uyguluyorlar" dedi.

Akşener’in söylediğini bu ülkede bilmeyen mi var. Geçmişten bugüne devletin içindeki bazı oluşum ve güçlerin illagaliteye bulaştığı ve hatta bunu da terörle mücadele gibi bir kılıfa sokarak yaptıklarını bilmeyen yok.

Bugünlerde İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından çorap söküğü gibi çözülen suç örgütlerini kim palazlattı sanıyorsunuz? Tabi ki devletin ve emniyetin içinde de kendilerine yer bulan karanlık kişi ve odaklar…

Meral Hanım herkesin bildiği bir gerçeği Amerika’yı yeniden keşfetmiş edasıyla ortaya koyarak partisindeki tükenmişliği örtmeye çalışıyor.

Madem Akşener ülkemiz adına önemli bir gerçeğe parmak bastı, Madem  MİT eski Başkanı Teoman Koman’ın öğrencisi olmakla hava atıyor, o zaman sözlerinin arkasında dursun ve İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya’ya  bu polis  müdürleri kimdir, hangi otel onlarındır ve bu otelde ne haltlar  çevriliyor onu da söylesin ve  ülkesine bir iyiliği dokunsun.

Bekliyoruz…