Hamam Aynı Sadece İçindeki Tasın Rengi Değişti !

Saadet Partisi'nin yeni genel başkanını seçmesi nedeniyle  Saadet Partisi Elazığ İl yönetimi bir kahvaltı programı  düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya geldi

Hamam Aynı Sadece İçindeki Tasın Rengi Değişti !

Saadet Partisi’nin yeni genel başkanını seçmesi nedeniyle  Saadet Partisi Elazığ İl yönetimi bir kahvaltı programı  düzenleyerek basın mensuplarıyla bir araya geldi.  30 Ekim Pazar günü yapılan olağan genel kurulda Saadet Partisi’nin yeni  genel başkanını  seçtiklerini  söyleyen  Saadet Partisi İl Başkanı İbrahim HACIBEKİROĞLU “Musul’da 54 tane küresel eşkıyalar, sırtlanlar cirit atıyor, İslam coğrafyasında kan, barut hakim. Namuslarımız kirleniyor, ülkelerimiz elden gidiyor. Yeraltı madenlerimiz, petrollerimiz bu küresel sırtlanlar tarafından işgal ediliyor. Ülkemizde ve İslam coğrafyasında bu kadar değişim yaşanırken biz bu gelişmelere seyirci  kalmayarak Erbakan hocamızın duayenlerinden Temel KARAMOLLAOĞLU’nu yeni genel başkanımız olarak seçtik. Bütün bu sorunlara dur demek için Saadet Partisi’nin iktidarına Türkiye’nin ihtiyacı vardır” dedi.

Avrupa Birliği Sevdasından Vazgeçin !

Avrupa Birliği’nin  14 yıldır ülkemizi kapısında beklettiğini dile getiren HACIBEKİROĞLU “1969 yılında Türk siyaset tarihine girdiğimiz günden bugüne hep Avrupa Birliği’nin bir Hristiyan kurumu olduğunu söylüyoruz. Bunların medeniyetleri Roma’ya, firavunlara dayanmaktadır. Bunlarda insan hakları, demokrasi yoktur. Sadece kendi küresel eşkıyalarının soygunlarından  ibaretlerdir” diye konuştu.

Çare ve çözümün İslam medeniyetinde olduğunu kaydeden BEKİROĞLU “ Şuan terörü destekleyen Avrupa Birliği’ne bağırıp çağıran  iktidar mensubu arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum fakat; onlara da bir çağrım var. Gelin bu Avrupa Birliği bakanlığını  kaldıralım. Buraya giriş projesini askıya alalım.  Merhum Necmettin ERBAKAN’ın dilinden düşürmediği 5 temeli harekete geçirin hem size dua edelim hem de bütün kalbi duygularımızla sizi destekleyelim. Bu beş temelimizin ilki İslam Birleşmiş Milletlerinin kurulması. İkincisi İslam Savunma Paktı,  üçüncüsü İslam Ekonomik İşbirliğinin kurulmasıdır.  Dördüncüsü İslam Gelişmiş Teknoloji ve Kültür İşbirliğini kurulması ve son olarak Amerikan dolarından vazgeçilip birleşik İslam para biriminin yürürlüğe girmesidir. Dışarıdaki küresel sırtlanlarla birlikte olmaktan vazgeçin. Çünkü; bu küresel sırtlanlar terörün en büyük destekçileridir. Dolayısıyla teröristle birlikte olmakla terör çözülmez” diye aktardı.