Elazığ'da CHP Adayı Durana Yoğun İlgi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran,seçim çalışmaları kapsamında saha ziyaretleri ve temaslarını sürdürüyor.

Elazığ'da CHP Adayı Durana Yoğun İlgi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

2024 seçimlerine doğru Elazığ’da sahaya son yıllarda olduğu gibi CHP damgası vurulmaya devam ediyor. İl Başkanlığı döneminde uzun bir süre boyunca sürekli sahada olan ve Elazığ’da adım atılmadık ilçe, köy ve mahalle bırakmayan CHP Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, bu seçim döneminde de ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Elazığ'da CHP Adayı Durana Yoğun İlgi

SAHADA CHP VE DURAN’A BÜYÜK BİR İLGİ VE TEVECCÜH VAR

Ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdüren CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, gittiği her yerde yoğun bir ilgi ile karşılaşıyor. Hem ekonomik sıkıntılardan hem de Elazığ’ın bugüne kadar hak ettiği hizmetleri alamamasından dert yakınan vatandaşlar artık gerçek bir halk belediyeciliği ile buluşmak istediklerini her fırsatta dile getiriyor.

Elazığ'da CHP Adayı Durana Yoğun İlgi

DURAN: “BU İLGİ KARŞILIKSIZ KALMAYACAK”

Ziyaret ve temasları ile ilgili bir değerlendirmede bulunan CHP Adayı Duran, sahada olmaya devam edeceklerini vurgulayarak: “Biz ilk seçimimizde ne yaptık? Bir rekor kırdık Elazığ’da. Hem de herkesin algı oyununa, küçümsemesine rağmen adeta bir destan yazdık. En son 2023 seçimlerinde ne yaptık? Bir rekor daha kırdık. Bizler rekorların siyasetini yapıyoruz. Bu gücü nereden alıyoruz, işte bu zamana kadar yaptığımız ziyaret ve temaslarda da göründüğü gibi halkımızdan, Elazığlı yurttaşlarımızdan alıyoruz. İddialıyız. Elazığ’ı halk belediyeciliği ile buluşturmaya kararlıyız. Bu ilgi ve teveccüh asla karşılıksız kalmayacak. Elazığ’ımızı en kısa sürede hak ettiği hizmetlerle buluşturacak ve halk belediyeciliğinin en güzel örneğini tüm Türkiye’ye göstereceğiz. Bizleri sahada neşeyle, ilgiyle, teveccühle karşılayan tüm hemşehrilerime canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum.” şeklinde konuştu.