Bir de İktidarda Olsa! 

İktidar kadar muhalefetin de ülkeye ve şehre hizmet edebileceğini sıklıkla yazıyoruz. 

Bir de İktidarda Olsa! 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Muhalefetin hizmeti çoğunlukla yanlışları ve eksiklikleri dile getirerek bunların düzeltilmesini sağlamak olabileceği gibi, bizzat kendi elleri ve imkânlarıyla yapılan hizmetler de olabiliyor.

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde İş Bankası, yeterli iş hacmi sağlanmadığı gerekçesi ile Kovancılar Şubesini kapatma kararı almış,  ilçe esnafları ve iş insanları başta olmak üzere ilçe halkı bu kararı tepkiyle karşılamıştı. 

Bu tepki ile birlikte Kovancılar iş dünyası, bankanın aldığı karardan geri dönmesi için CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’dan banka yetkilileri ile görüşmesini talep ettiler.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri neticesinde İş Bankası Yönetim Kurulu üyeleri ile görüşmesi olumlu sonuçlandı. Böylece Kovancılar İlçesinde hizmet veren İş Bankası Şubesi, kapanmayarak ve faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek.

CHP’li Erol, her ne kadar resmi prosedürleri tamamlanmadığı için protokolü yapılmasına rağmen temeli atılamayan ve her biri bir kampüsten oluşan üç büyük lisenin yapılmasını muhalefete mensup bir milletvekili olarak sağlamıştı.

CHP’nin kurucu ve büyük ortağı olduğu İş Bankası’nın Kovancılar şubesini kapatmaması ve üç CHP’li Büyükşehir Belediyesinin ilimizde bir lise yapmalarını sağlayan milletvekili Erol, bu hizmetleri ile parti içindeki ve Genel merkezdeki gücü, saygınlığı ve etkinliğini bir kez daha kanıtlamış oldu.

CHP Milletvekili Gürsel Erol, bu çalışma ve gayretleri ile bir muhalefet milletvekilinin de şehrine birçok hizmeti nasıl getirileceğini somut adımlarla gösteriyor.

Peki ya bir de iktidarda olsa…

Yorumlar 9
Hak yiyen sahip hakkindan da olsun 23 Mayıs 2022 12:05

İşbankası zaten chpnin Gürsel Erol araya girdiyse onun temsil ettigi partiden ötürü sözünü önemseyip kabul etmişlerdir bi zahmet kapatmasinlar sitratejileri Gürsel Erolun seçimde başarili olmasi niyetiyle yapilan kurgu inandirici gelmiyo

Elazığ 23 Mayıs 2022 05:07

İş bankası kendi partisinin elinde yapmasaydı ayıp olurdu çokda önemli bir şeydeğil. İktidarın yaptıkları yanında solda sıfır, ama kimse görmez yazmaz.

Gündoğan 22 Mayıs 2022 09:03

Burda yorum yapanların çoğu ırkçı yobaz ulan Erol dan başka 4 tane hırsız var niçin o 4hursizi elestirmiyirsunu şehir hastanesi şehir dışına taşındı niçin rant için Kendi arsalarını değerlendirdiler için yobaz tayfalari bunları da araştırın ve eleştirin

Fatih 21 Mayıs 2022 21:28

Vay be 24 bin konut yapıldı bir o kadar köy evi yapıldı o sorsan hiçbir şey yapilmadi yazik

Ali veli 21 Mayıs 2022 09:37

1923 ile 1950 arasini okursan arastirirsan 12 adaları musulu kerkükü hatayı batumu nasil sattiklarini okursan milleti nasil aç bırakıp kılık kiyafetle uğraşıp şapka takmadı diye insanları idam ettiler. İktidar öylemi Allah chdpkk ya günyüzü göstermesin bunlar ülkeyi böler ve satarlar. Gürsel erola yalakalık iyi primmi yaptırdı size

Gakkoş ELAZIĞLI 21 Mayıs 2022 09:08

Tamamda ne yapmış iktidarda olsa diyorsunuz.Elazığ vekilliği öncesini araştır Hakimiyet ondan sonra haber yap. Bu PKK seviciyi adam etmişsiz.

Somer 20 Mayıs 2022 20:16

Tamam eyvallah güzel konuşuyor. Ama sonuçta muhalefet. Önemli olan elde imkan var iken yapmak

Latif 20 Mayıs 2022 19:52

Vaybeee ne hizmet ne hizmet.

Yorumcu 20 Mayıs 2022 09:29

CHP iktidarını Allah göstermesin...

Bakmadan Geçme