Başkan Şerifoğulları, Elazığlıların beklediği haberi duyurdu!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğuları, Millilerimizin Portekiz ile oynayacağı maç için Cumhuriyet Meydanı'nda dev ekran kurulacağını duyurdu.

Başkan Şerifoğulları, Elazığlıların beklediği haberi duyurdu!

Başkan Şerifoğulları, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla milli maç için Cumhuriyet Meydanı'nında led ekren kurulacağını duyurdu. Açıklamasında tüm Elazığlıları maçı izlemeye davet eden Şerifoğulları: "Haydi Gakgoşlar… Bizim Çocuklar için buluşuyoruz. Milli Takımımız EURO24’te ikinci maçına çıkıyor. Bu heyecana ortak olmak isteyen hemşehrilerimiz için Cumhuriyet Meydanımıza led ekran kuruyoruz." dedi.

Milli Takımımız 2. Maçını 22 Haziran 2024 Cumartesi günü Portekiz ile oynayacak. Karşılaşma Türkiye saati ile 19.00'da başlayacak.

ELAZIĞSPOR MAÇI İÇİN DE KURULMUŞTU

TFF 3. Lig'den 2. Lig'e yükselmek için 52 Orduspor ile İstanbul'da final oyanayan Bordo-Beyazlı temsilcimiz Elazığspor için de Cumhuriyet Meyda'nında led ekran kurulmuştu. Elazığlılar bu maça yoğun bir ilgi göstererek meydanı hınca hınç doldurmuştu.

MAÇI KAZANMIŞTIK 

Elazığlıların büyük bir coşkuyla izlediği final maçı 3-0 üstünlüğümüzle sona ermişti. Yarın zorlu bir mücadeleye çıkacak Milli takımımız için de sonuç aynı olur ve umarız ki diğer mücadelelerde istediğimiz gibi sonuçlanır. Tıpkı Elazığspor'un sevinci gibi Millilerimizin de son 16'ya kalması tek temennimiz. Bu da Hakimiyet'in futbolla özdeşleşen terim olan totemi olsun...