Başarılı Bir Operasyon Geçiren Yıldız'dan İlk Paylaşım

Elazığ'ın sevilen simalarından iş insanı Halis Yıldız, rahatsızlığı sonrası başarılı bir operasyon geçirdi.

Başarılı Bir Operasyon Geçiren Yıldız'dan İlk Paylaşım

Elazığ'da sosyal ve kültürel hayata yaptığı katkılar ile şehrin kültürünü günümüzde en iyi şekilde yansıtan, yarıdımseverliği ve iyi niyetiyle Elazığlıların gönlünde yer kazanan bunun yanında şehrin menfaatlerine ters olan her durumun karşısında olan, Elazığ ve Kahramanmaraş depremlerinde maddi ve manevi seferberliği ile tanınan İş İnsanı Halis Yıldız, geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlık sonrası başarılı bir ameliyat geçirdi.

Yıldız başarılı geçen operasyonun ardından Elazığlıları sevindiren ilk paylaşımını yaptı.

"BİR BADİREYİ DAHA DUALARLA ATLATTIK"

Yıldız, paylaşımında: "Rabbime şükürler olsun bir badireyi daha sevenlerim dostlarım ve sebi kulların bana etmiş olduğu dualar ve Allah'ım ile benim aramda olan tertemiz duygular sayesinde kalp sıkıntısından kurtuldum. Cenabı rabbil alemin sıkıntısı olan herkesin yar ve yardımcısı olsun. Ben bu zor günleri Diyarbakır'da özel bir hastanede  Aziz KARABULUT gibi değerli bir Profesör hoca tarafından ameliyat edilerek atlattım. Rabbim ondan ve ekibinden razı olsun." ifadelerine yer verdi.

Hakimiyet Gazetesi olarak, Halis Yıldız'a geçmiş olsun dileklerimizi ileterek bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.