Bankadan Müşterilerine İphone 14 Hediye!

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), müşterilerini memnun etmeye devam ediyor ve şimdiye kadar gördüğünüz en büyük fırsatlarla geliyor. İşte TEB'in heyecanla beklenen kampanyası hakkında tüm detaylar..

Bankadan Müşterilerine İphone 14 Hediye!

TEB, özellikle gençlere hitap eden bir kampanyayla karşınızda. Bu kampanyayı duyduğunuzda sevinçten havalara uçacaksınız.

Günümüzde ekonomik kriz ve artan enflasyon nedeniyle birçok ürünün fiyatı hızla yükseliyor ve alışveriş zorlaşıyor. Ancak, TEB Bankası bu soruna çözüm getiriyor ve vatandaşların yüzünü güldürüyor.

TEB, Hediyelerle Dolu Bir Kampanya Sunuyor

TEB'den yapılan resmi açıklamada ve müşterilere gönderilen mesajda, "Çekilişlere katılmak için yapmanız gerekenler çok basit! Hemen 30 Eylül'e kadar CEPTETEB Mobil Kampanyalar sekmesinden 'Katıl' butonuna tıklayın, koşullardaki işlemleri gerçekleştirin ve 3 iPhone 14, 5 Apple Watch 8 veya 15 Airpods Pro'dan birini kazanma şansını yakalayın" ifadeleri yer alıyor.

Evet, doğru duydunuz! TEB, iPhone 14, Apple Watch ve 8 Airpods Pro'yu ücretsiz olarak dağıtıyor. İşte TEB kampanyasının detayları...

CEPTETEB iPhone 14 Kampanyası Detayları

CEPTETEB Mobil uygulamasını ücretsiz indirerek yeni müşteri olanlar için 3 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Başka bir banka hesabını CEPTETEB Mobil'e eklediğinizde 2 çekiliş hakkı elde edersiniz.

CEPTTEB Mobil üzerinden banka kartı başvurusu yaptığınızda 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.

Otomatik ödemeli sipariş verdiğinizde 1 çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz.

QR kodu ile para çektiğinizde 1 çekiliş hakkı daha kazanma şansına sahip olursunuz.

Yatırım hesabı açtığınızda 1 çekiliş hakkı daha kazanabilirsiniz.

Kolay bir adres belirttiğinizde hesabınıza 1 çekiliş hakkı daha eklenir.

TEB Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş 18 Ekim 2023 tarihinde saat 10.00'da gerçekleşecek. Kazananlar, 24 Ekim 2023 tarihinde Türkçe yayın yapan Akşam gazetesinde açıklanacaktır. TEB Bankası, mevcut müşterilerini memnun etmek ve yeni müşteriler kazanmak için bu büyük çekilişi düzenliyor. Siz de bu fırsatı kaçırmayın!

TEB Bankası'nın sunduğu bu harika kampanyayla, iPhone 14, Apple Watch ve Airpods Pro gibi değerli hediyeleri kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Hemen CEPTETEB Mobil uygulamasını indirin ve kampanyaya katılın. Büyük ödülleri kazanma şansı sizinle!