Aydın Ayaz: Kaldığımız Yerden Devam

Yazıkonak Belediye Başkanlığı için Ak Partiden yeniden aday adayı olan işadamı Aydın Ayaz beldedeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Aydın Ayaz: Kaldığımız Yerden Devam
TAKİP ET Google News ile Takip Et

VAKİT KAYBETMEDEN ÇALIŞMAYA BAŞLADI
Yazıkonak Belediye Başkanlığı için Ak Partiden yeniden aday adayı olan işadamı Aydın Ayaz beldedeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yazıkonak Beldesi bir önceki dönem Belediye Başkanı Aydın Ayaz 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Ak Partiden yeniden Aday Adayı olduğunu açıkladıktan sonra sahaya inerek seçim çalışmalarına başlamıştı.

BELDE ESNAFINDAN SICAK KARŞILAMA
Seçim çalışmaları kapsamında günün büyük bir kısmını belde sakinleriyle geçiren Ayaz gittiği her yerde vatandaşın yakın ilgisiyle karşılaştığını ifade etti. Özellikle Yazıkonak esnafı tarafından sıcak karşılanan Ayaz, esnafımızın sıcak ilgisi bizi mutlu etti diyerek esnafa yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

SIKMADIK EL, DOKUNMADIK GÖNÜL KALMAYACAK
Seçimlerin yapılacağı güne kadar Yazıkonak Beldesinde sıkmadık el dokunmadık gönül bırakmayacaklarını ifade eden Başkan A. Adayı Ayaz Allah nasip eder başkanlık görevi tevdi edilirse çalışmalarımıza daha bir hız vererek beldemizde sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağız dedi.

Aydın Ayaz: Kaldığımız Yerden Devam

MEVCUT BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR
Yazıkonak Beldesinin sahip olduğu değerlere daha farklı değerler katmak için yeniden ve kaldıkları yerden hizmetlere başlamak istediklerini ifade eden Ayaz, “Takdir edersiniz ki Beldemiz birçok hizmeti bizim dönemimizde hak ettiği şekilde gördü. Bizden sonra görevi devralan arkadaşımız da elbette ki beldemizde güzel çalışmalara imza attı. Bu vesile ile kendilerine beldemiz adına teşekkürü borç biliriz.

CUMHURBAŞKANIMIZIN HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA
Belediyecilikte yeni bir dönem başlıyor ve bu yeni dönemde hizmet yarışı için bir kez daha çıktık yola. Amacımız Yazıkonak Beldemizi hak ettiği daha güzel yerlere taşımak. Onun için de geçmiş dönemden yarım kalmış hizmetlerimizi tamamlamak ve yeni hizmetlere yeni kapılar açmak için bir kez daha Ak Parti’den A.Adayı oldum. Allah nasip eder, adaylığımız da resmiyet kazanırsa, Türkiye Yüzyılında Sayın Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler ışığında Beldemizi bölgenin en cazibeli yerleşim merkezi haline getirmek için canla başla çalışacağız.”dedi.

Aydın Ayaz: Kaldığımız Yerden Devam