Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı, Mahmut Rıdvan Nazırlı, Mücahit Yanılmaz ve Murat Öz, seçim çalışmaları kapsamında şehir geneldeki ziyaret ve temaslarını sürdürüyor.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında doğup büyüdüğü Sivrice ilçesine bağlı Alıncık köyünü ziyaret etti. Prof. Dr. Erol Keleş, baba ocağında büyük coşkuyla karşılandı, köy sakinleri Prof. Dr. Erol Keleş’i bağrına bastı. Burada hemşehrileriyle selamlaşan ve sohbet eden Prof. Dr. Erol Keleş, seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 14 Mayıs seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için çok büyük bir önem taşıdığını, bu seçimde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Prof. Dr. Erol Keleş, “Bu seçim gerçekten önemli. Vatandaş bu seçimin öneminin farkında. Aslında bütün seçimler önemli, bütün seçimler değerli ama bu seçim Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçiminin de ötesine taşındı. Karşımızda bir ittifak var. Bu ittifakın içerisinde kimler var, kimler yok artık farkında da değiliz. Amerikası var, Avrupası var. Terör örgütlerinin hemen hemen hepsi var. Böyle bir kilitlenme oldu. PKK kalkıyor açıklama yapıyor, ‘sandıkları patlatacağız, sonra İmralı’dakini çıkartacağız, Demirtaş’ı çıkartacağız’ bir sürü söylemler. Bir taraftan ateşkes ilan ediliyor, diğer taraftan Avrupa muhalefeti desteklediğini açıklıyor. Cumhurbaşkanımız 2,3 gün önce rahatsızlandı. Mide spazmı geçirdi. Avrupa’da bunu kalp krizi geçirdi diye basına duyurdular. Niye böyle oluyor. Çünkü şuan geldiğimiz noktada Türkiye artık kendi kendine yetebilen bir ülke haline geliyor. Savunma sanayisinde İHA’ları, SİHA’ları düne kadar biz İsrail’den alıyorduk. Çoğu da çalışmıyordu. Ama biz Azerbaycan’da Karabağ’da İHA’larla, SİHA’larla Ermenilerle yapılan savaşta neler yaşadığımızı, nasıl zafere ulaştığımızı çok net gördük. Bu tarafta doğalgazımızı çıkarttık. ‘Bunlar doğalgaz çıkartamazlar, doğalgaz falan yok’ derken doğalgaz çıktı. Bunlar ‘getiremezler’ dediler. Doğalgaz geçen hafta karaya ulaştı. Bir yıl boyunca Türkiye’de doğalgaz konutlarda bedava işleme girecek. Diğer tarafta savaş gemilerimiz, uydularımız, daha anlatacak o kadar şey var ki. Türkiye artık dışa bağımlı değil, Türkiye artık dış ülkelerin kontrolü altında değil. Kontrolden çıkmış, bölgesinde ve dünyada lider bir konumda yürüyen bir Türkiye’yi görüyor. Bu birilerini rahatsız ediyor. Dış ülkeler şuan bizim içimizde de buna yol veren kesim bu seçimi bu hale getirdi. Bir kere bu seçimde Türkiye’nin bekası için biz Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti’nin kesinlikle arkasında durmalıyız. Bu çok net. Vatanını, milletini, bayrağını seven herkes bundan farklı düşünemez.” diye konuştu.

 AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, yerli imkânlarla üretilen akıllı cihaz Togg’un fikir aşamasında Meclis’te ve plan bütçe komisyonunda muhalefet tarafından “yapılamaz” bir proje olarak görüldüğünü belirterek kendi devletini değersizleştirenlere karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin iradesiyle hayallerin gerçeğe dönüştüğünü kaydetti.
AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Açıkkapı, bu kapsamda Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımcılar ve çalışanlarla bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tensipleri ile Elazığ’ın 6. Bölge teşviklerinden faydalandığını ve son yıllarda bu sayede Elazığ’da on binlerce istihdam oluştuğunu belirterek bu sayıları çok daha artırmak adına gelecek dönemlerde yatırımcıları Elazığ’a çekmek adına canhıraş çalışacaklarının altını çizdi.
Açıkkapı, Türkiye’nin 60 yıllık hayali olan, yerli ve milli imkânlarla üretilen dünya standartlarının üzerinde bir akıllı cihaz olma niteliğini bünyesinde barındırarak şimdiden adından söz ettiren Türkiye’nin otomobili Togg’un Elazığlılarla buluştuğu programa da katıldı. Milletvekili Adayı Açıkkapı, Togg’un proje aşamasında birçok engellemelere ve değersizleştirme çabalarına maruz kaldığını ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın iradesiyle bu hayalin gerçeğe dönüştüğünü belirterek şu açıklamayı yaptı: “Yerli ve milli gururumuz olan akıllı cihazımız Togg bugün Elazığ’da. Öncelikle hayırlı olması temennisinde bulunuyorum. Babayiğitler aranırken hep “bunu yapamazsınız, üretemezsiniz” gibi kendi milletini, devletini, yönetimini ve iradesini değersizleştirmeye çalışanlarla da aslında bir şekilde mücadele verdik. Hem Meclis’te bulunduğumuz süreçte hem de plan bütçe komisyonunda “siz bu otomobili üretemezsiniz” şeklinde ifadeler konuşuluyordu. Allah’a çok şükür liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın babayiğitler nerede çağrısından sonra Togg üretim aşamasına geldi. Bursa Gemlik’te 1 milyon 200 bin metrekare bir alanda yaklaşık 22 milyarlık bir bütçeyle fabrika kuruldu ve 29 Ekim 2022 tarihinde de seri üretimden ilk aracımız banttan indi. Bugün Allah’a çok şükür Togg’umuz Elazığ’ımızda. Bu aracı vatandaşlarımızla paylaşan kardeşimize de teşekkür ederim.”
Açıkkapı seçim çalışmaları kapsamında şehir merkezinde de esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Gittiği yerlerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Açıkkapı, 14 Mayıs’ta Elazığ’da tarih yazacaklarını söyledi.

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni dönemde sadece önemli firmalara tedarik sağlayan bir merkez olmasını değil kendi markalarını üreten bir üretim üssü olması için canla başla çalışacaklarını belirterek Elazığ OSB’de 250 üretici firma ve 25 bin çalışan hedefine hızlı bir şekilde ilerlendiğini söyledi.
Özellikle gençler ve kadınlarla ilgili olan söylemleri bu kesimler tarafından beğenilen ve takdir gören AK Parti Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, seçim çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdürüyor. 
AK Gençlikle birlikte Pazartesi Pazarı’nı gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Nazırlı, Çayda Çıra Mahallesi’nde esnaf ve vatandaş ziyareti yaptı. AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından düzenlenen TOGG Elazığ’da Lansman programına da katılan Nazırlı, Karşıyaka Mahallesi’nde düzenlenen Mahalle Toplantısında, Elazığlı kadınlarla bir araya geldi. Nazırlı, Türkiye Yüzyılı’nın baş mimarlarından olan kadınların emeği ve özverisi ile 14 Mayıs gecesinin zaferle taçlanacağın söyledi. 
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam eden Yanılmaz, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen TOGG Elazığ’da Lansman programına katıldı.
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. 
Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, seçim çalışmaları kapsamında Pazartesi Pazarını ziyaret etti, pazar esnafı ve vatandaşlarla selamlaştı, 14 Mayıs seçimleri için destek istedi. 
Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, daha sonra Yeni Mahalle’de esnafları ziyaret etti, ardından Türkiye Gençlik Vakfı yönetimi ve üyeleriyle bir araya geldi. 
Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG’un Elazığ’daki tanıtım toplantısına da katılan Hasan Murat Öz, vatandaşlarla birlikte milli gururun sevincini yaşadı.
 

Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
Ak Parti Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor