MİLLETVEKİLİ BALIK:“ MİLLETİNİN HİZMETİNDE OLAN TEŞKİLATA...

MİLLETVEKİLİ BALIK:“ MİLLETİNİN HİZMETİNDE OLAN TEŞKİLATA MUVAFFAKİYETLER DİLİYORUM”

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Polis teşkilatının 175. Kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

09 Nisan 2020 - 11:40

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, yayınladığı mesajında şu sözlere yer verdi:‘’Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmak, ülkemizin bağımsızlığını, milletimizin huzur ve güvenliğini korumak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü kutluyor,  çelik gibi bir iradeyle 175 yıldır devletinin emrinde, milletinin hizmetinde olan bu teşkilata muvaffakiyetler diliyorum.

Köklü bir geçmişe sahip Türk Polis Teşkilatı’nın her bir ferdi gece gündüz demeden, kamu düzenin korunması, asayişin sağlanması, faillerin adalete teslim edilmesi için gerektiğinde canını siper ederek görevini yerine getirmektedir.  Özellikle Covid 19 salgını ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde güvenlik güçlerimizin ifa ettiği görev son derece önemlidir. Vatandaşımızın huzuru ve güvenliği yanında gerektiğinde moralini motivasyonunu düşünen, evden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyacına koşan güvenlik güçlerimize milletimiz adına şükranlarımı sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit düşen kahraman polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi saygı ile anıyorum. İftihar kaynağımız Türk Polis Teşkilatımızın 175. kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarı ve kolaylık diliyorum.’’ dedi.

Bu haber 346 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
OKULLAR YETİŞECEK Mİ?
OKULLAR YETİŞECEK Mİ?
REKTÖR ADAYLARI
REKTÖR ADAYLARI