ZEKİDER'den G20 Zirvesi İle Alakalı Basın Bildirisi

ZEKİ-DER Başkanı Talip Ersöz, yazı bir basın bildirisi yayınlayarak, Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de gerçekleştirilen G20 Zirvesine tepki gösterdi. Ersöz açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

ZEKİDER'den G20 Zirvesi İle Alakalı  Basın Bildirisi

"Yeni Dünya Düzeni, monarşileri yıkmayı ve dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri sonlandırarak totaliter bir tek dünya devleti kurmayı amaçlamaktadır. Aynı teorinin bir uzantısı olarak Rockefeller ve Rotschild ailesiyle özdeşleşen İlluminati; zihin kontrolü ve bilinmeyen ya da gizli olan sistemleri uygulayarak, hükûmetleri ve kuruluşları ele geçirerek yeni dünya düzeni kurmayı planlanmaktadır. 

Küresel şer örgütü İlluminati, yeni dünya düzeni projesi (tek din tek devlet tek bayrak)  dünya hakimiyetine ulaşmak için sistemik krizler yaratan, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde tartışmalı politikaları dayatan, kendi çıkarlarına uygun siiyasi ve finansal bir düzen oluşturmak için birçok paravan kuruluş aracılığıyla faaliyet gösteren bir kabalın parçasıdır.

G20 Zirvesi, küresel güçlerin hümanizm adı altında sürdürdükleri Siyonist eylem planlarının bir devamıdır. Tek din tek devlet tek bayrak” teması, bu zülüm sisteminin sevimli gösterilmiş sahte yüzlü  bir slogandır. Tek din tek devlet tek bayrak projesi, dünya halkları için felaket getirecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur!"