YRP Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Yeniden Refah Partisi Elazığ Milletvekili adaylarının seçim çalışmaları kent genelinde sürüyor.

YRP Elazığ Milletvekili Adayları Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Adaylar seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlar ile bir araya gelerek projelerini aktarırken 14 Mayıs seçimleri için destek istiyor.

Yeniden Refah Partisi Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Çavaş, seçim çalışmalarını Küçük Sanayi Sitesinde sürdürdü. Sanayi esnafını önemsediklerini dile getiren Çavaş, Elazığ’a yeni bir sanayi sitesinin kazandırılması noktasında çalışacaklarını söyledi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ 2. Sıra Milletvekili Adayı Melih Yunus Güneş ise çalışmalarına Malatya Yolu’nda devam etti. Güneş burada vatandaş ve esnaf ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ 3. Sıra Milletvekili Adayı Mehmet Tan 14 Mayıs Seçimlerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Tan seçim çalışmalarına Çarşı Mahallesi’nde devam etti. Milletvekili Adayı Tan Çarşı Mahallesi’nde vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.

Yeniden Refah Partisi Elazığ 4. Sıra Milletvekili Adayı Salih Satıcı da Hicret mahallesindeydi. Salih Satıcı vatandaş ve esnaf ile bir araya gelerek seçimlerde Yeniden Refah Partisine destek istedi.