YRP'de Görev Değişimi: İl Başkanı Değişti

Yeniden Refah Partisinde görev değişimi yaşandı. İl Başkanı Av. Erhun Karakuş görevden alınarak yerine İş İnsanı Ömer Ateş atandı.

YRP'de Görev Değişimi: İl Başkanı Değişti

Yaşanan gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran eski başkan Karakuş, teşkikat üyelerine teşekkür ederek yeni il başkanı Ömer Ateş’e teşekkür etti.

YRP'de Görev Değişimi: İl Başkanı Değişti

İşte Av. Karakuş'un o açıklaması:

"Üç yıldır heyecanla, samimiyetle ve bütün inancımla yürütmüş olduğum Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevim, Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan’ ın tensipleri ile bugün itibari ile sona ermiştir. 

Gelinen noktada, elinden gelenin fazlasını yapmış, partimizi bir adım ileriye taşımanın gayreti içerisinde olmuş, görmüş olduğumuz haksızlıklar karşısında, memleketin dürüstü bizmiyiz, memleketin delisi biz miyiz, bizemi kaldı bunları düzeltmek demeden mücadele vermiş olmanın, hakkın ve haklının yanında bulunmuş olmanın vicdani rahatlığı ve bahtiyarlığı içerisinde görevimi devrediyorum. Görev sürem boyunca birlikte çalıştığım il, ilçe ve belde Başkan ve yönetim kurulu üyelerime, gençlik ve kadın kolları teşkilat mensuplarımıza, ilimizin çok kıymetli basın mensuplarına ve çalışmalarımızda bizlere kolaylık sağlayan emniyet mensuplarına canı gönülden teşekkür ediyorum. 

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanlığı görevine atanan Ömer Ateş ağabeyimin başarılı olmasını Ümit ediyorum. Zafer inananlarındır ve Zafer yakındır İnşallah!"