Vali Toraman'dan Elazığ'a Veda Mesajı

Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla atama kararları yayımlandı. Atama kararnamesine göre Eski Elazığ Valisi Doç. Dr. Ömer Toraman Çanakkale Valiliği görevine atanırken, Elazığ Valiliği görevine Numan Hatipoğlu atandı.

Vali Toraman'dan Elazığ'a Veda Mesajı

Vali Toraman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Elazığ’a veda etti.

Çanakkale Valisi Doç. Dr. Ömer Toraman söz konusu paylaşımda,

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile büyük bir şerefle yürüttüğüm Elazığ Valiliği görevinden, Çanakkale Valiliği görevine atanmış bulunmaktayım.

Peş peşe büyük depremler yaşayan Aziz Şehrimiz Elazığ’da, kıymetli hemşehrilerimiz ile kenetlenerek, acılarına ve sevinçlerine ortak olarak, depremlerin açtığı yaraları sarmak için gayret ettik. Bu defa, şanlı tarihimizin büyük kahramanlık destanlarından birisinin yazıldığı Çanakkale’de görev yapacak olmanın heyecanı ve ağır manevi mesuliyeti altında kıymetli hemşehrilerimize hizmet etmek için bize fırsat veren, itimat eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’ya şükranlarımı sunuyorum. Allah yardımcımız olsun!” ifadelerine yer verdi.

Vali Toraman'dan Elazığ'a Veda Mesajı