Telekom Devriliyor!

Son yıllarda halkın en çok şikayet ettiği kurumların başında Türk Telekom geliyor.

Telekom Devriliyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Söz konusu borç tahsilatına gelince acımasız olan, aylarca kesik olan internet hatlarının dahi abonelik ücretini söke söke alan Türk Telekom, söz konusu şebeke yenileme ve arızaları gidermeye gelince kırk dereden su getirmeyi maharet sayıp para harcayıp yatırım yapmama ilkesiyle tepki almaya devam ediyor.

Gazetemize öyle bir resim geldi ki Türk Telekom’un bir haftadan beri devrildi devrilecek ve bir kazaya sebebiyet verecek bir telefon direğini düzeltecek takati bile kalmadığını  çok net gösteriyor.

Söz konusu görüntü  Elazığ merkeze bağlı Hankendi bölgesinde olan Harabacami  köyü yolunda. Telefon direği tüm heybetiyle birlikte yola doğru yatmış ve koptu kopacak haliyle ve ancak  tellerin yardımıyla ayakta duruyor. Allahtan Jandarma önlem almış ve araçların daha dikkatli geçmeleri için işaretler koymuş.

Vatandaşın araması, jandarmanın durumu yetkililere bildirmesine rağmen bir haftadan beri direğin tehlike arz eden durumu devam ediyor. Türk Telekom o noktada bir kaza olmasını mı bekliyor harekete geçmek için ya da il valisinin duruma müdahale etmesini bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey Telekom’un vurdumduymazlığı ve hantallığı.