Prof. Dr. Erol Keleş: Halkımız İki Yüzlü Siyasetçilere Geçit Vermez

28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, ülkemizin önünde çok büyük fırsatlarla birlikte büyük tehditlerin olduğuna dikkat çekerek, ülkeyi emanet edilecek kadroları seçerken çok dikkatli olunması gerektiğini ifade etti.

Prof. Dr. Erol Keleş: Halkımız İki Yüzlü Siyasetçilere Geçit Vermez

Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimleri kapsamında; ilçe, belde, mahalle ve şehir merkezindeki ziyaretlerini sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, 14 Mayıs seçimleri sonucunda 323 milletvekiliyle meclisin yarıdan fazlasını Cumhur İttifakı’nın kazandığını, 28 Mayıs seçimlerinde de bu başarının taçlandırılarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açık ara seçimi kazanarak hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti. 

Prof. Dr. Erol Keleş: Halkımız İki Yüzlü Siyasetçilere Geçit Vermez

İlimizin tüm ilçelerini ziyaret eden, şehir merkezi ile birlikle belde ve köy ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Milletvekili, Prof. Dr. Erol Keleş’in 28 Mayıs seçimlerinin kazanılmasına yönelik çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Ağın, Baskil, Keban, Maden, Sivrice, Alacakaya, Arıcak, Kovancılar, Karakoçan, Palu ilçelerini ziyaret eden Milletvekili Prof.Dr. Erol Keleş,  28 Mayıs seçimlerinin ülkemiz için önemine dikkat çekerek Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeniden kazanmasıyla Türkiye yüzyılının başlayacağını dile getirdi.

Prof. Dr. Erol Keleş: Halkımız İki Yüzlü Siyasetçilere Geçit Vermez

MİLLETVEKİLİ PROF. DR. KELEŞ:  “HALKIMIZ, İKİ YÜZLÜ VE GÜVEN VERMEYEN SİYASETÇİLERE ASLA GEÇİT VERMEZ” 

14 Mayıs seçimlerinden önce cezaevleri kapılarını  sonuna kadar açarak teröristleri  serbest bırakacaklarını, Selahattin Demirtaş’ın özgür kalması için kendilerine oy verilmesi gerektiğini dile getirenlerin 14 Mayıs seçimlerinin sonuçlarını gördükten sonra bu söylemlerinden vazgeçtiklerine dikkat çeken Ak Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Keleş şunları söyledi:  “KHK'ları iptal edeceğim, FETÖ'cüleri tekrar devlete sokacağım, Selahattin Demirtaş'ı, Osman Kavala'yı derhal serbest bırakacağım' diyenler 14 Mayısta halkımızın ülkesinden yana tavır aldığını görünce tüm bu sözlerini inkâr edip milliyetçi söylemlere sarıldılar. Dün seçimi kazanma adına olmadık vaatlerde bulunanların bu tavırları, onların gerçek yüzlerinin ortaya çıkmasını sağladı. Halkımız, ikiyüzlü ve güven vermeyen siyasetçilere asla prim ve geçit vermez” dedi. 

Prof. Dr. Erol Keleş: Halkımız İki Yüzlü Siyasetçilere Geçit Vermez

MİLLETVEKİLİ PROF.DR. KELEŞ:  “HALKIMIZ, REKOR BİR OYLA TÜRKİYE YÜZYILI'NA MERHABA DİYECEK”

Ülkemizin önünde çok büyük fırsatlarla birlikte büyük tehditlerin de olduğuna dikkat çeken AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş; “Bu kritik süreçte ülkeyi emanet edeceğiniz kadrolar çok önemli. Burada seçici olmak mecburiyetindeyiz. Elazığlı hemşerilerimiz 14 Mayıs’ta; tecrübesiyle, hizmetleri ve onurlu duruşuyla 21 yıldan beri halkımızın güvenini kazanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri desteği, 28 Mayıs’ta daha da artıracak, rekor bir oyla Türkiye Yüzyılı'na merhaba diyecektir” dedi.