Palu'nun Çocukları Fark Atacak

Kalehan Beyhan-1 HES İşletme Müdürlüğü, öğrencilerin okul tatillerini verimli geçirebilmeleri için Palu'daki okullarda tatil kitabı dağıtımı gerçekleştirdi.

Palu'nun Çocukları Fark Atacak

Her yıl olduğu gibi bu yılda Palu’da öğrencilere Tatil Kitabı, kırtasiye malzemesi ve çikolatanın içinde bulunduğu bir set dağıtıldı. Bunun yanında Baraj yatağında su salınımlarına karşı yapılacak uyarıları belirten broşürlerde tatil kitabı seti içerisinde yer aldı.

Palu'nun Çocukları Fark Atacak

İlkokul 1-2-3’üncü sınıflara toplamda 690 tatil kitabı setini dağıttıklarını belirten işletme Müdürlüğü; “Amacımız öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine katkı da bulunmaktır. Yaz tatili boyunca çalışabilecekleri bir set hazırladık. Bunun yanında öğrencilerimizin Kalehan Beyhan-1 HES İşletmemizin Kurulu bulunduğu Murat Nehir yatağında, can ve mal güvenliğine zarar gelmemesi için kurulu bulunan ikaz ve uyarılara dikkat etmelerini sağlamak adına broşürleri de setimize ekledik. Önceliğimiz insanlarımızın can ve mal güvenliğidir. Can ve mal güvenliğini sağlamak adına nehir yatağında bulunan ikaz direklerimiz, ikaz tabelalarımız ve güvenlik personelinin sözlü anonsları ile sürekli teyakkuz halindeyiz.

Palu'nun Çocukları Fark Atacak

 Kalehan Beyhan-1 HES İşletme Müdürlüğü olarak, bu konuda bilgilendirme çalışmalarımızda sürekli olarak devam ediyor.  Okullarda, cami ve belediyelerde anons ve broşür dağıtımları ile vatandaşlarımızı her daim bilgilendirmekteyiz. Tüm bu çabalarımıza uyarak gerekli hassasiyeti gösteren bütün vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Palu'nun Çocukları Fark Atacak