Ölüp Yeniden Dirildiğini İddia Eden Kadın, Öteki Dünyada Gördüklerini Anlattı

Astım krizinden sonra komaya giren Mariandree Cárdenas isimli genç kız, uyandıktan sonra öteki dünyaya gittiğini öne sürerek çarpıcı şeyler anlattı. Tartı ile konuştuğunu ifade eden genç kız, 'Geçmiş hayatımı, ailemi ya da dünyayı hatırlamıyordum. Tanrı bana geri döneceğimi, dönmem gerektiğini söyledi. Benim için cennette geçirdiğim süre üç saatti ama gözlerimi açıp kendime geldiğimde üç gün komada kaldığımı öğrendim' dedi.

Ölüp Yeniden Dirildiğini İddia Eden Kadın, Öteki Dünyada Gördüklerini Anlattı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ev işleriyle uğraştığı sırada aniden gelen astım kriziyle nefes alamayacak duruma gelen ve olduğu yere yığılan 24 yaşındaki Mariandree Cárdenas, hastanede gördüğü uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuştu.

"UZUN BİR MASADA OTURUYORDUM"

Grafiker olarak çalışan genç kadının sağlığına kavuştuktan sonra anlattıkları ise hayrete düşürdü. Öldüğünü ve öteki dünyaya gittiğini öne süren kadın, "Işıkla dolu ama güneşsiz, aysız, yıldızsız bir yerde belirdim. Daha önce hiç görmediğim yiyeceklerle dolu uzun bir masada oturuyordum. İçerisi ışık varlıkları olan insanlarla doluydu. Hiç kimse birbirleriyle sesiyle değil, zihniyle konuşuyordu. Ben de böyle iletişim kuruyordum. Bu durumu da gayet normal karşılıyordum. Çünkü her zaman orada olduğum düşüncesi vardı. Geçmiş hayatımı, ailemi ya da dünyayı hatırlamıyordum. Benim için bunların hiçbiri var olmamıştı" ifadelerini kullandı.

"TANRI BANA GERİ DÖNMEM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ"

"Etrafımdaki renkleri farklı bir şekilde gördüm ve hiç bu kadar huzur ve neşeyle dolu hissetmedim" diyen genç kadın, şöyle devam etti: "Tanrı ayağa kalktı ve beni aldı. Beni diğer varlıklardan ayırdı ve bana geri dönmem gerektiğini söyledi. Ona nereye ve neden diye sordum. Bana geri döneceğimi, dönmem gerektiğini söyledi. Benim için cennette geçirdiğim süre üç saatti ama gözlerimi açıp kendime geldiğimde üç gün komada kaldığımı öğrendim."