Olcay Akkoyun Manço: 'Her Şey Organizasyon İle Güzelleşiyor'

Yıllardır hayalini kurduğumuz organizasyonların başlangıcı ve fragmanı niteliğinde satranç turnuvası yapıldı.

Olcay Akkoyun Manço: 'Her Şey Organizasyon İle Güzelleşiyor'

6 ülke 30 farklı şehirden gelen misafirlerimizi Elazığ Belediyesi en güzel şekilde ağırladı. Turnuvaya katılan misafirlerimizle kısa bir söyleşi yaptık.

Olcay Akkoyun Manço, "Barış Manço'nun ağabeyinin oğlu olan Prof. Dr. Ural Alp Manço'nun eşiyim. Antalya’dan turnuvaya katıldım. Turnuvadan çok memnun kaldım. Hakemlerimiz çok ilgiliydi. Konaklama alanımız harikaydı. Elazığ Belediyesi’nin  imkanları ve sonrasında da kendi imkanlarımla  Hazar Gölünü Harput’u gezdim gezmelere doyamadım. Turnuvanın her yıl yapılmasını istiyorum. Memnuniyetimi gittiğim yerlerde anlatacağım. Elazığ’ı çok sevdim, ilgiden çok memnun kaldım. Organizasyon eksiksiz yapılmış, teşekkürler.” dedi.

Olcay Doğukan Manço: 'Her Şey Organizasyon İle Güzelleşiyor'

Turnuvaya katılan misafirlerin düşünceleri ise şöyle: Tahran’dan geldim. İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim. Her sene turnuvanın tekrarlanmasını istiyoruz. Elazığ’a gelmeden aklımızda çok soru işaretleri vardı. Ama Elazığ’a geldikten sonra fikrimiz değişti çok mutlu olduk. Gördüğümüz ilgi bizleri çok memnun etti. Mükemmel bir organizasyon yapılmış emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Umarım seneye tekrar geliriz.”

Olcay Doğukan Manço: 'Her Şey Organizasyon İle Güzelleşiyor'

Tebrizden geldim. Bu muhteşem turnuva için Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyoruz. Şükranlarımızı sunuyoruz. Misafirperverlik ve nezaket, profesyonellik ve mükemmel organizasyon bizleri büyüledi. Arkadaşlarımıza ortamı ve ilgiyi anlattık, herkes Elazığ’ı merak ediyor. Turnuvanız her yıl yapılıyorsa gelecek yıl mutlaka hep birlikte geleceğiz. Her şey gönlünüzce olsun.” dedi.