NİSAN AYI İL DİVAN TOPLANTISI VİDEO KONFERANS YÖNTEMİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı koronavirüs sebebiyle Nisan Ayı İl Divan toplantısını video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi.

NİSAN AYI İL DİVAN TOPLANTISI VİDEO KONFERANS YÖNTEMİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu ve teşkilat mensuplarının katılımıyla icra edilen toplantının açılış konuşmasını İl Başkanı İbrahim Hacıbekiroğlu yaptı.

Hacıbekiroğlu konuşmasında; tüm teşkilat mensuplarının Ramazanı Şerifi mübarek olsun diyerek Corono virüs sebebiyle herkesin evde kaldığı bu dönemi fırsata çevirmenin mümkün olduğunu ve Ramazanı Şerifin manevi ikliminden faydalanmanın bizlere ciddi katkıları olacağını ifade etti.

Hacıbekiroğlu konuşmasına şöyle devam etti. ''Malumunuz Covid-19 sebebiyle ekonomimiz ciddi yaralar almaktadır.Esnaflarımız bu süreçte çok ciddi sıkıntılarla maalesef karşı karşıyadır.Kuaföründen,pazarcısına farklı sektörler virüs sebebiyle maddi sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalmıştır.Saadet Partisi olarak bu süreçte Sesimiz Bir kampanyası başlatarak Coronavirüsten dolayı mağduriyet yaşayan tüm kesimlere yönelik çözüm önerilerimizi dile getirmeyi kendimize vazife edinmiş durumdayız.Ekonomik anlamda türlü sıkıntılara göğüs geren farklı kesimlerin dertlerine bir nebzede olsa deva olabilmek adına başlatmış olduğumuz bu kampanya her gün farklı bir kesimin sesi olarak devam etmektedir. Hükümetin açıklamış olduğu destek paketleri üzülerek ifade ediyorum ki milletin derdine derman olmaktan çok uzak.Toplumun beklentilerini karşılamayan paketler yeni sıkıntıların habercisidir.Gerek küçük esnaf diye tabir ettiğimiz esnaflarımız gerek büyük ölçekli işletmeler bu yaşanan sıkıntılı süreçte ve süreç sonrası mutlaka ama mutlaka tatmin edici şekilde desteklenmelidir.''dedi.

Hacıbekiroğlu konuşmasının ardından teşkilat mensuplarının sorularını cevaplayarak akabinde İlçe Başkanlarından ilçelerdeki son durum hakkında brifing aldı.

 

 

Bakmadan Geçme