Netflix'ten Sedat Peker'e Teklif

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in avukatı Ersan Barkın, katıldığı bir yayında Peker'e Netflix'ten teklif geldiğini açıkladı. Barkın, 'İnsanlar, Sedat Peker videoları IMDB'ye düştüğü zaman bunu bir miktar espri konusu yaptılar ama Netflix'ten Sedat Peker'le gerçekten iletişim kuruldu' dedi.

Netflix'ten Sedat Peker'e Teklif
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkarılan Sedat Peker’in avukatı Ersan Barkın, Veryansın TV’de Serkan Öz’ün programına konuk oldu. Avukat Barkın, Sedat Peker’e Netflix’ten teklif geldiğini açıkladı.

“Netflix’in resmi teklifi vardı" diyen Barkın, teklif gelmesiyle ilgili "İnsanlar, Sedat Peker videoları IMDB’ye düştüğü zaman bunu bir miktar espri konusu yaptılar ama Netflix’ten Sedat Peker’le gerçekten iletişim kuruldu. ‘Kim oynar bilmem ama bir oyunculuk yeteneğinden öte öz hayatında da çok çılgın bir karakter olması gerekiyor’ gibi bir cevap verdiğini hatırlıyorum” dedi.

"Peker’e suikast girişiminde bulunan bir kişinin BAE’de tutuklu"

Öte yandan Peker’e 'suikast girişiminde bulunan bir kişinin BAE’de tutuklu' olduğunu dile getiren Barkın, “BAE’de bugün itibarıyla 2 aydır bir kişi tutuklu. Yani İranlı bir kişi tutuklu, Türkiye’den bağlantıları var, çok açık. Ve Sedat Peker bu kişi tutuklanmadan önce bu kişinin kendisi hakkındaki suikastla görevlendirildiğini biliyor ve o kişiye mesaj yolluyor.” ifadelerini kullandı.