Muhtar Dündar'dan Başkan Şerifoğulları'na Teşekkür

Hilalkent Mahalle Muhtarı Ali Dündar Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'na mahalleye yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Muhtar Dündar'dan Başkan Şerifoğulları'na Teşekkür

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Başlattığı11 Ana Başlıkta 100 Proje kapsamında Elazığ’ın her noktasında çalışmalarını sürdürüyor. 

Bu Kapsamda Hilalkent Mahallesi’ne de Mahallenin ihtiyaçlarına yönelik Çocuk Park ve Bahçeleri, Futbol Basketbol ve Voleybol Sahaları, Spor Merkezi, Kütüphane ve Taziye evi yapıldı. Ayrıca İhtiyaca Yönelik Mahallenin Muhtarlığı büyütülerek daha kullanışlı hale gelmesi sağlandı.

Mahallede kadınların Elazığ’da daha fazla iş gücüne katılımını sağlamak amacıyla Hayme Ana Kadınlar Semt Pazarı, Çini İşleme Atölyesi, Dikiş Nakış Kursu açıldı. 

Mahallede yapılan çalışmaları anlatarak Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür eden Hilalkent Mahalle Muhtarı Ali Dündar: “Hilalkent Mahallesine belediyemizin yaptığı hizmetlerden dolayı Şahin Başkanıma mahallem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Hilalkent Mahallesinin yirmi bir yıllık hasreti olan Malatya yolu üzerindeki mahallemize giriş kavşağının açılmasından dolayı Şahin Başkanımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Hilalkente yapılan çocuk parkları, bahçeleri, futbol sahası, basket sahası, voleybol sahası artı muhtarlığımızın büyütülmesi belediyenin Haymana Kadın Girişim Kooperatifinin kurulması, çini işleme atölyesi, dikiş nakış atölyesini, spor merkezi, kütüphanemiz, taziye evimiz. Belediye hizmet binasının içerisinde bunlar yapılmıştır. Şahin Başkanımıza da bunun için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.
 

Muhtar Dündar'dan Başkan Şerifoğulları'na Teşekkür
Muhtar Dündar'dan Başkan Şerifoğulları'na Teşekkür