Mobilize PTT Aracı Elazığ'da 4 Mahalle'de Hizmete Başladı

Elazığ'da Mobilize PTT aracı hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında Abdullahpaşa, Hilalkent, Güneykent ve Çatalçeşme Mahallelerinde hizmet verecek.

Mobilize PTT Aracı Elazığ'da 4 Mahalle'de Hizmete Başladı

Elazığ Valiliği Mobilize PTT aracının hizmete girdiğini duyurdu.

Bu kapsamda Elazığ PTT Müdürlüğü bünyesinde Mobilize PTT aracı hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında; Pazartesi ve Salı günleri Abdullahpaşa Mahallesi’nde, Çarşamba günleri Hilalkent Mahallesi’nde, Perşembe günleri Güneykent Mahallesi’nde, Cuma günleri Çatalçeşme Mahallesi’nde hizmet verecek.

Elazığ Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Başmüdürlüğümüz Elazığ PTT Müdürlüğü bünyesinde 04.10.2022 tarihinde Mobilize PTT aracımız hizmet vermeye başlamıştır. Söz konusu PTT aracımızla ATM cihazı’da bulunmakta olup, mobilimize aracımız Pazartesi ve Salı günleri Abdullahpaşa Mahallesi’nde, Çarşamba günleri Hilalkent Mahallesi’nde, Perşembe günleri Güneykent Mahallesi’nde, Cuma günleri Çatalçeşme Mahallesi’nde hizmet vermekte olup mesai şekli hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında hafta sonu ve resmi tatil günlerinde ise kapalı bulundurulacaktır” denildi.