Milyonları Etkileyen Olayın Başlangıç Noktası Elazığ Çıktı!

Esra Erol'da isimli gündüz kuşağı programına katılan 43 yaşındaki Ozan Arapoğlu, annesinin Elazığ'da yaşadığını ifade etti. Arapoğlu'nun çocuk yaşta zorla çalıştırıldığı ve şiddet gördüğü iddialar arasında yer alıyor.

Milyonları Etkileyen Olayın Başlangıç Noktası Elazığ Çıktı!

Esra Erol'da Ozan Arapoğlu kimdir? İkbal Arapoğlu olayı nedir? İkbal Arapoğlu kimdir? İşte detaylar...

 Ozan Arapoğlu biyolojik annesini aramak için programa katıldı. İkbal Arapoğlu isimli biyolojik annesini aradığını söyledi. Kendisi 3 yaşındayken ailesinin para karşılığı kendisini Sekman ailesine bıraktığını söyledi. 3 yıl boyunca ailesinin parasını ödediğini söyleyen Ozan Arapoğlu sonrasında ailesinin ortadan kaybolduğunu söyledi. Annesini ve babasını aramadığını ihtiyaç varken kendisinin yanında olmadığını söylerken, kendilerine hesap sormak için aradığını söyledi.

"ANNESİ O DÖNEM MÜZİKHOLDE YAŞIYORMUŞ"

Ozan Arapoğlu, 7 yaşındayken bakıcı ailesi tarafından eve para getirmediği zaman dayak yediğini söylerken kendilerine hesap sormak için ailesini aradığını da söyledi. Kendisi 43 yaşında olduğunu söylerken aile olmayı eşinden öğrendiğini belirtti. Arapoğlu, şu an boşanma aşamasında olduğu ailesini kaybettiğini, kendisi için ölü olan ailesini bulursa hesap sormak istediğini dile getirdi. Annesinin o dönem müzikholde yaşadığını söyleyen Esra Erol, bu bilginin kim tarafından iletildiğini bilmediğini söyledi. Kendisine bakan ailenin kendi çocuklarını okula gönderirken, kendisini boyacılık yaptırdıklarını ve evine para getirmediği zaman bakıcı babadan dayak yediğini söyledi. 9 yaşındayken evden ayrıldığını söyleyen Ozan Arapoğlu çok zor bir çocukluk geçirdiğini söyledi.

Milyonları Etkileyen Olayın Başlangıç Noktası Elazığ Çıktı!

Ozan Arapoğlu'na çocukluğunda bakan Dursun Bey canlı yayına bağlandı. Kendisi Elazığ'da alkol alırken karşısındaki arkadaşına bir telefon geldiğini söylerken o sırada telefon görüşmesi bittikten sonra Leyla isimde bir bayanın kucağında bir çocukla geldiğini bu çocuğun Ozan olduğunu söyledi. Ozan Bey'in geldiğinde 3-3.5 yaşlarında olduğunu, göbeğine bir şey döküldüğünü ve geldiğinde göbeğinin yanık olduğunu söyleyen Dursun Bey kendisini hastanede tedavi ettirdiğini ve Allah rızası için kendisine bakmaya karar verdiğini söyledi. 

"5 YAŞINDAYKEN SANAYİDE ÇALIŞMIŞ"

Ozan Bey'in nüfus cüzdanını kendi annesinin çıkardığını söyleyen Dursun Bey annesinin İkbal Arapoğlu ismindeki bayan olduğunu Leyla ismindeki şahsın söylediğini dile getirdi. Ozan Bey'i Kur'an kursuna gönderdiğini söyleyen Dursun Bey, oto tamircisine yerleştirdiğini ve çalıştırdığını dile getirdi. Bunun üzerine söze giren Ozan Bey o dönem 5 yaşında olduğunu otomobil servisindeki lastiğin kendisinden büyük olduğunu söylerken, evde Dursun Bey'in kendisini hortumla dövdüğünü çoğu kez Dursun Bey'in eşinin kendisi yüzünden dayak yediğini iddia etti. 

Dursun Bey Ozan Bey'in sözleri karşısında sinirlenirken Ozan Bey'in madde bağımlısı olduğunu iddia ederek kendisiyle muhatap olmak istemediğini durumu anlatmak için yayına bağlandığını dile getirdi.