Milliyetçi Elazığsporlular'dan iş adamlarına otobüs çağrısı

Milliyetçi Elazığsporlular Taraftarlar Derneği Başkanı Muhammed Arslan, Cumartesi günü İstanbul Rams Park'ta oynanacak Çimentaş Elazığspor-52 Orduspor maçına Elazığspor taraftarlarına otobüs tahsis edilmesi için şehrin büyüklerini göreve davet etti

Milliyetçi Elazığsporlular'dan iş adamlarına otobüs çağrısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

25 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Rams Park’ta oynanacak Çimentaş Elazığspor-52 Orduspor Maçı’nda Bordo-Beyazlı Taraftarlar takımına destek olmak için tüm şehrin dinamiklerinin hareket geçmesini istiyorlar. Bu kapsamda Milliyetçi Elazığsporlular Taraftarlar Grubu Başkanı Muhammed Arslan maça sayılı günler, saatler kala hiç kimseden ses çıkmamasının kendilerini derinden etkilediğini belirterek, “Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak maça büyük Elazığspor Taraftarına otobüs tahsis edilmesini istiyoruz” dedi.
Başkan Arslan açıklamasında; “Elazığ ve Elazığspor camiasına çok uzun bir aradan sonra şehrimize bizlere yakışmayan 3 .Lig belasından kurtulmaya 90 dakika kalmıştır. Sezon başından itibaren başta grubumuz olmak üzere BÜYÜK ELAZIĞSPOR taraftarı takımımızı yalnız bırakmayarak Süper Lig takımlarının taraftarlarından fazla sahiplenerek bu güne kadar getirmenin gururu mutluluğu yaşamaktadır. Buraya kadar getiren yönetim kurulumuza, teknik heyete, futbolcularımıza, prim açıklaması yaparak takıma destek olan herkese birkez daha teşekkür ediyoruz.
Elazığspor şampiyon olacaktır, buna cani gönülden inanarak Cumartesi Günü İstanbul Rams Park’ta oynanacak Elazığsporumuz-Ordu Maçına Büyük Elazığspor Taraftarlarına otobüs tahsil edilmesi için şehrimizin büyüklerini göreve davet ediyoruz. Bugün değilse ne zaman; maça sayılı günler saatler kaldıkça hiç kimseden ses çıkmaması bizleri derinden etkilemiştir.. Bu sebep ile cumartesi günü İstanbul’da oynanacak maça büyük Elazığspor Taraftarına otobüs tahsis edilmesini istiyoruz ” ifadelerini kullandı.