MHP Tam Kadro Sahada

Elazığ'da yerel seçimlere sayılı günler kala partilerin yoğun temposu artarak devam ediyor. Geçtiğimiz gün Elazığ'a gelen ve sahaya inerek vatandaşlarla  miting havasında toplantı yapan  CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un ardından Elazığ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Milletvekili Semih Işıkver de sahaya indi ve Elazığ MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ile birlikte seçim çalışmalarına başladı.

MHP Tam Kadro Sahada

Kübra Kabukçu/Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) yoğun bir çalışma dönemi geçiren ve kürsüde yaptığı konuşmalar ve soru önergeleriyle tüm Elazığlıların sesi olan Elazığ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)  Milletvekili Semih Işıkver, yaklaşan 31 Mart Yerel seçimleri öncesi sahaya indi ve Belediye Başkan adayı Aygen’in çalışmalarına destek verdi. 

TBMM’deki çalışmalarının ardından Elazığ’a gelen Semih Işıkver,  Elazığ MHP Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ile birlikte saha çalışmalara destek verdi.  Vatandaşlar ile sohbet eden Işıkver, hem vatandaşlardan destek istedi hem de sorunları dinledi. 

Işıkver ayrıca parti çalışmalara da katılarak, teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Işıkver, MHP Elazığ İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Toplantısına katılım sağlayarak, 31 Mart yerel seçimleri hakkında istişareler de bulunuyor. 

MHP Tam Kadro Sahada

MHP SEÇİM İLETİŞİM MERKEZİ AÇILDI

Çalışmalar kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi, Seçim İletişim Merkezi Ataşehir Mahallesi’nde açıldı. Açılışa; MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen, MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, il, merkez ilçe ve ilçe teşkilatları, belediye başkan adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı. Programda; 31 Mart seçimlerinde MHP’den aday gösterilen belediye başkan adayları kamuoyuna tanıtıldı.

MHP Tam Kadro Sahada

BAL: “ELAZIĞ MURAT’INA ERECEK” 

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, açılışta yaptığı açıklamada,“Bizler iddialıyız bizler bugüne kadar bedel ödedik. En son Behçet Başkan ile bu şehri yönettik, sokaklarda gezdiğimiz zaman inanın herkes onun dönemini söylüyor. Bugünde Elazığ Murat’ına erecek Behçet Başkandan sonra Murat Aygen Başkanımızla beraber kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah. Mutlu insanın olmadığı yerde her gün asayiş olayları ama biz gelince bu şehrin yüzü gülecek, bu şehirde garip kimse köreltilmeyecek Allah’ın izniyle 31 Mart gecesi” dedi.

MHP Tam Kadro Sahada

IŞIKVER: “ÜLKÜCÜ HAREKETİN ÜRETKEN VİZYONUNU BU ŞEHİRLE BULUŞTURMAK ZORUNDAYIZ”

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, MHP’nin üretken belediyeciliğini Elazığ ile buluşturacaklarını ifade ederek şunları söyledi:“  “Biz yola çıkarken dedik ki hiçbir hemşehrimiz yahu elim kırılsaydı da ben Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermeseydim  demeyecek. Hiç kimsenin böyle demeyeceği, diyemeceği bir dönemi beraber atlattık şimdi hizmet dönemini hep birlikte yürüteceğiz. Bizler daha önce çok kez ifade ettim bizler Milliyetçi Ülkücü Hareketin üretken vizyonunu bu şehirle buluşturmak zorundayız. Bakın ne dedik sütte leke vardır Hikmet Behçet Susmaz’da leke yoktur dedik. Şimdi görüyoruz ki 30 yıllık süreçte onlarda sayısız sıkıntılı dosyalar bu şehirde yargıyla buluşma noktasında bu şehirle belediyelerdeki problemlerin vatandaşın kamuoyunun gözünde nasıl bir yer tuttuğunu hepimiz görüyoruz” dedi.

MHP Tam Kadro Sahada

IŞIKVER: “BU ŞEHRİN TARİHİNİ YENİDEN YAZACAĞIZ”

Seçimlerin önemine değinen Işıkver, 31 Mart’ta şehrin anahtarının Doç. Dr. Murat Aygen’e verileceğini söyledi. 

Işıkver, “Sayın Doç. Dr. Murat Aygen’e 31 Mart 2024’te bu şehrin anahtarlarını teslim edeceğiz. Sokaklarda yürüyemiyoruz, alt yapı diyorlar pencerelerimizi açamıyoruz, arabayla yola çıkıyoruz herkes sanayiye nasıl giderim onun hesabını yapıyor. Şehrin doğru yönetilmediğini görüyoruz bu şehrin kişiler, isimler değişse de kurumsal yapısı değişmeden yani o belediyeyi yöneten siyasi parti ambleminde üç hilal olmadıkça bu sorunları yaşamaya devam edileceğini görüyoruz. Farklı ses ve özelliklere sahip bir koroyu yönetmek gibidir belediyeyi yönetmek. Ama bugün Elazığ Belediyesi’nden kulaklarımızı tırmalayan bir uğultu geliyor. Bu şehri bir ahenk içerisinde bu şehri bir koroyu yönetir gibi bu şehirde darda kalanların, garibanların, sessiz kesimlerin, kimsesizlerin sesi olacağına inandığımız Sayın Murat Aygen hocamızla beraber bu şehrin tarihini yeniden yazacağız” dedi.

MHP Tam Kadro Sahada

AYGEN:“ELAZIĞ, HASRET BİTSİN VUSLAT GELSİN İSTİYOR”

MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ise yaptığı açıklamada, “Elazığ değişim istiyor, Elazığ tepeden tırnağa her sorunun çözülmesini nihayet bulmasını istiyor. Elazığ Harput Kalesi ağırlığında bir yürek, Hazarbaba hacminde bir bilek istiyor, Elazığ hasret bitsin vuslat gelsin istiyor. Elazığ elinden tutulacak kuvveti, hasreti, müjdeyi bekliyor” dedi.

MHP Tam Kadro Sahada

AYGEN: “BU AZİZ ŞEHRİN İSTİKBALİ İÇİN RUHSAT VERİN”

Aygen, “Milletine hizmet etme aşkıyla tutuşan bizlere ülkücülere bu aziz şehrin istikbali için ruhsat verin. Gakkoşlar diyarını hak ettiği mertebeye taşımak adına bana omuz verin, güç verin, yetki verin ve hepsinden önemlisi bordo beyaz kumaşla ve ay yıldız sevdasıyla kaplı yüreğinizi verin. Kavlimiz ve ahdimizdir ki oylarınızı ziynet, duanızı nimet, sözünüzü hikmet bileceğim.  Siz de bu kardeşinize yar bilin, can bilin, ağabey bilin, evlat bilin, kaderinize milat kederine murat bilin” dedi.

MHP Tam Kadro Sahada

MHP, TÜM HATLARIYLA SAHADA 

31 Mart yerel seçimlerine az bir süre kala MHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ile birlikte sahaya inen Milletvekili Semih Işıkver’e MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal’da eşlik ederek omuz veriyor. İl Teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içerisinde yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanan MHP, hem vatandaşlara parti projelerini anlatırken hem de vatandaşların sorun ve sıkıntılarının çözümü noktasında çaba gösteriyor. 

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AYGEN’DEN ÖNEMLİ ZİYARETLER 

Belediye Başkan adaylığı açıklandıktan sonra sahaya inen Doç. Dr. Murat Aygen ise yoğun bir çalışma süreci geçiriyor. Her kesimden vatandaşı ziyaret ederek projelerini anlatan Aygen, ilimizde bulunan STK ve dernekleri de ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunuyor. Her kesimden insanları ziyaret eden Aygen’in bu yoğun çalışma temposu ise vatandaşlar tarafından takdir ediliyor.