Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü Elazığ'da 30 Gün Boyunca İftar Programı Düzenleyecek

Malatya Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bacanlı,'  Elazığ, Malatya ve Tunceli'de Ramazan ayı boyunca iftar sofralarıyla vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız' dedi. 

Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü  Elazığ'da 30 Gün Boyunca İftar Programı Düzenleyecek

Vakıflar Genel Müdürlüğü 2024 yılı ramazan ayı süresince 81 ilde iftar organizasyonları düzenleyecek.  Bu kapsamda bir açıklama yapan Malatya Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bacanlı, Elazığ, Malatya ve Tuncelili vatandaşları kurumlarının düzenlemiş olduğu iftar programlarına davet etti. Bacanlı yaptığı açıklamada " Kültürümüzün bir parçası olan yardımlaşma, birlik, beraberlik ve birlikte hareket etmenin en güzel göstergesi olan Ramazan ayında hayırseverlerin İhtiyaç sahipleriyle buluşmasında köprü görevi gören Vakıflar Genel Müdürlüğünün ilki 2022 yılında 25 ilimizde başlatılan, bu yıl ise 81 ilde Ramazan ayı boyunca açık olacak iftar sofralarıyla vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır” diye konuştu. 

Malatya Vakıflar Bölge Müdürlüğü olarak, bölge müdürlüğü  sorumluluk alanında bulunan Malatya, Elazığ ve Tunceli illerindeki iftar programı hazırlıklarımız tamamlandığını vurgulayarak “Ramazan ayının ilk gününden itibaren; Elazığ’da Kültür Park Mamuretül Aziz salonunda, Malatya’da Yeşilyurt İlçesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi otopark alanında 2 adet, Battalgazi İlçesi İl Halk Kütüphanesi bahçesine 2 adet olmak üzere 4 adet iftar çadırında, Tunceli İlinde, Munzur Üniversitesi kampüs yemekhanesinde olmak üzere misafirlerimizi ağırlayacak olmanın tarifsiz mutluluğu içerisindeyiz. Ayrıca Ramazan ayı boyunca hafta sonlarında salon ve çadırlarımızda çocuklara yönelik çeşitli etkinlik ve aktiviteler yapılacaktır. Paylaştıkça bereketlenen soframıza tüm hemşerilerimizi davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.