Leyla Yıldırım, adaylığını açıkladı

Kantin İş Sen Kadın Kolları Başkanı ve Elazığ İl Temsilcisi Leyla Yıldırım, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Leyla Yıldırım, adaylığını açıkladı

Elazığ'ın Bakkal Teyze olarak tanıdığı Kantin İş Sen Kadın Kolları Başkanı ve Elazığ İl Temsilcisi Leyla Yıldırım, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Yıldırım, açıklamasında: "Bakkal Teyze ismi ile tanıdığınız, Kantin İş Sen ve KABÜDER ailesi olarak deprem ve pandemi sürecinde üye ve meslektaşlarımızın mağduriyetlerini sürekli gündemde tutarak onların sesi olmaya gayret etmiş bir kardeşinizim. Sizlere daha iyi ve etkili hizmet etmek amacıyla  2022 Yılı Ocak ayında yapılacak Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası Başkanlığı için adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. Nitelikli, uzman, liyakatlı, çözüm odaklı kadrolarımız ile katılımcı, şeffaf, ilkeli bir yönetim anlayışını benimsiyor, ben değil biz olmayı hedefliyoruz. Biz, bu inançla talip olduğumuz hizmet yolunda, inandığımız değerler çerçevesinde bu görevi de en güzel şekilde yerine getirme gayreti içinde olacağımızı ifade etmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle 2022 Yılı Ocak ayında yapılacak olan Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayiler Esnaf Odası seçimlerinin oda üyesi meslektaşlarıma, esnaf camiamıza ve Aziz şehir Elazığımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme