Kayıp Mustafa Yılmaz'ın Kayınpederi Gözaltına Alındı

ATV ekranlarında yayınlanan, Müge Anlı'nın sunduğu 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programında Elazığ'ın Palu İlçesi'nde yaşanan kız kaçırma olayının ardından kaybolan Mustafa Yılmaz olayı konu olmuştu.

Kayıp Mustafa Yılmaz'ın Kayınpederi Gözaltına Alındı

Elazığ’ın Palu İlçesinde yaşayan 1997 doğumlu 26 yaşındaki Mustafa Yılmaz’dan bir süredir haber alınamıyordu. Mustafa Yılmaz’ın babası Mahir Yılmaz’dan edinilen bilgiye göre Palulu olan ve Palu’da yaşayan Mustafa Yılmaz geçtiğimiz günlerde teyzesi kocasının (eniştesi) kardeşinin (eniştenin kardeşi) 21 yaşındaki N.N.Y. adlı kızını kaçırdı.

Olayın ardından Mustafa Yılmaz’ın ailesi ile karşı aile arasında gergin anlar yaşandı. Babası Mahir Yılmaz’ın iddiasına göre; 21 Ocak 2023 tarihinde teyzesi oğlu olan 25 yaşında O.Y. ile görüşen Mustafa Yılmaz’dan bir daha haber alınamadı.

Kayıp Mustafa Yılmaz'ın Kayınpederi Gözaltına Alındı

ELAZIĞ’DA Kİ OLAY MÜGE ANLI’YA KONU OLDU 

Elazığ’ın Palu İlçesi’nde yaşanan bu olay ATV kanalında yayınlanan, Müge Anlı’nın sunduğu ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına konu oldu. Müge Anlı’nın programına katılan Mustafa Yılmaz’ın annesi Nihal Yılmaz, eşi Nurten Nur Yılmaz ve Hatice Yılmaz yaşanan süreçle ilgili bilgiler vermişler. 

Yaşanan  olay ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Kayıp olan Mustafa Yılmaz’ın kayınpederi gözaltına alındı. Güvenlik güçleri olayın çözülmesi için çok yönlü soruşturmaya devam ediyor.