JTI Sigara Grubuna Büyük Zam Geldi! Winston, Camel, Monte Carlo, LD...

Aralarında Winston, Camel, Monte Carlo, LD'nin de bulunduğu JTI grubuna ait sigara fiyatlarında 5 lira artış yaşandığını Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar sosyal medya üzerinden duyurdu. Yapılan bu zamla beraber en uygun fiyatlı sigara 50 lira oldu.

JTI Sigara Grubuna Büyük Zam Geldi! Winston, Camel, Monte Carlo, LD...

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Dündar, sosyal medya hesabı üzerinden JTI grubuna dahil olan sigaralarda yaşanan fiyat artışını duyurdu. Dündar'ın paylaşımına göre, bu grubun sigaralarına 5 liralık bir artış gerçekleşti. Bu son zamlı dönemde, piyasadaki en uygun fiyatlı sigaranın maliyeti 50 liraya ulaştı.

ÖNCEKİ ZAMLAR

Geçen ay, Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş da benzer bir artışın sinyalini vermişti. Aybaş, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda, "Bir grup sigara çeşidine 5 lira zam geçişi oldu. Diğer gruplara da zam yolda" ifadelerini kullanarak tüketicilere zam haberini önceden bildirmişti.

TÜKETİCİ TEPKİLERİ NE YÖNDE OLACAK?

Erol Dündar'ın paylaşımında "Hayırlı olsun sigaraya bir zam geldi" notunu düşmesi, sosyal medya kullanıcıları arasında da geniş yankı buldu.JTI Sigara Grubuna Büyük Zam Geldi! Winston, Camel, Monte Carlo, LD...