Işıkver: Onlar Yine Elazığ Meclislerinde Bizi Temsil Edecekler

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver katıldığı televizyon programında il genel meclisinde birinci sıra adayını ile belediye meclisinde aday olacak iki ismi açıkladı.

Işıkver:  Onlar Yine Elazığ Meclislerinde Bizi Temsil Edecekler

MHP Elazığ Milletvekili Semih Işıkver, 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde  Hikmet Behçet Susmaz ve Mehmet Çak’ı Elazığ Belediye Meclisi için yeniden aday göstereceklerini açıkladı. Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık’ın Eylül ayı belediye meclis oturumlarında  Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile  MHP Grup Başkanvekili Mehmet Çak arasında yaşanan tartışmayı hatırlatması üzerine konuşan Işıkver “ : Benim yol arkadaşıma siz seneye burada değilsiniz, ben yüzde yüz buradayım. Bende açık ve net  söylüyorum yüzde bir milyon  Mehmet Çak oradadır. Şahin beyin orada olup olmayacağını Cenab-ı Allah bilir.  Mehmet bey ölmez sağ kalırsa ben onun yanındayım. Birinci sıradaki adayımız Allah başımızdan eksik etmesin Behçet Susmaz ikinci sıra ise Mehmet Çak’tır” dedi.

İl Genel genel meclisi adayı sorulması üzerine Işıkver “ Allah izin verirse Elazığ  İl Genel Meclisinde Osman Dilek yine  birinci sıradan aday olup partimizi temsil edecektir.  Kim rahatsız oluyorsa olsun.